Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, martinii napisał:

1. Czy przejście z 10.3.7 PFJEUXM na 12.0.3.0 QFJCNXM jest możliwe? Oba romy to wersja EU (EEA)?

12.0.3.0.QFJCNXM to chinski ROM, bez usług Google, jezyka polskiego idt... itp... Nie ma jeszcze oficjalnie dostępnego ROMu EEA dla Mi 9T. Pewnie pojawi się na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10517]Antyhaker[/mention] Właśnie coś mi się wydawało że był, ale myślałem że już naprawili do tej pory. Ciekawe ile im to zajmie, zwłaszcza że to samo było w miui11 przez jakiś czas.
Bo naprawili właśnie pod koniec 11, ale w 12 zabawa zaczęła się od nowa ;D

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kupiłem sobie nie dawno właśnie Xiaomi mi 9t i mam na nim miui 11 i chciał bym go zaktualizować do miui 12. Klikam na aktualizacje i wyskakuje mi że mam najnowsza aktualizacje, gdzieś wyczytałem że muszę region zmienić np. Niemcy ale też nic nie daje. 

Ps. Mam go zablokowanego i nie chce go odblokowywac.

Screenshot_2020-07-23-17-26-50-102_com.android.updater.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam wszystkich, kupiłem sobie nie dawno właśnie Xiaomi mi 9t i mam na nim miui 11 i chciał bym go zaktualizować do miui 12. Klikam na aktualizacje i wyskakuje mi że mam najnowsza aktualizacje, gdzieś wyczytałem że muszę region zmienić np. Niemcy ale też nic nie daje. 
Ps. Mam go zablokowanego i nie chce go odblokowywac.


https://piunikaweb.com/2020/07/25/xiaomi-mi-9t-miui-12-update-rollout-paused-for-global-european-russian-variants-due-to-some-issues-confirms-community-moderator/

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego w miui12 na pulpicie ikonki n samej górze np. GSM,wifi czy procent baterii są czarne?jeszcze chciałem was się zapytać jak po opuszczeniu palcem w dół wychodzi z góry ta listwa skrótów to mam graficznie taka samą jak w miui 11 a na filmach w youtube jak widzę to mają taką inna kolorową?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego w miui12 na pulpicie ikonki n samej górze np. GSM,wifi czy procent baterii są czarne?jeszcze chciałem was się zapytać jak po opuszczeniu palcem w dół wychodzi z góry ta listwa skrótów to mam graficznie taka samą jak w miui 11 a na filmach w youtube jak widzę to mają taką inna kolorową?!
W ustawieniach masz włączony stary widok panelu powiadomień.

Co do belki - EU czy global? Jaka aplikacja? Bo niektóre źle działają z wymuszaniem ciemnego motywu i taki tego efekt.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do centrum informacji to już znalazłem w opcjach trzeba było włączyć a  jeśli chodzi o te ikonki na górze co wyświetla np.stan baterii,LTE etc. to są białe ale tylko przy ciemnej tapecie natomiast przy jasnej świecą na czarno w miui 11 zawsze były białe,ja korzystam z miui12 global 12.0.2 stabilna QFJEUXM, jak odpalę twittera czy facebook to przez moment animacja jest taka jakby przyciemniona to trwa 1s też tak macie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do centrum informacji to już znalazłem w opcjach trzeba było włączyć a  jeśli chodzi o te ikonki na górze co wyświetla np.stan baterii,LTE etc. to są białe ale tylko przy ciemnej tapecie natomiast przy jasnej świecą na czarno w miui 11 zawsze były białe,ja korzystam z miui12 global 12.0.2 stabilna QFJEUXM, jak odpalę twittera czy facebook to przez moment animacja jest taka jakby przyciemniona to trwa 1s też tak macie?!
To przez globalny ciemny motyw.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją chyba od 21.07 i fajne są nowości ale:

- bateria podobnie jak na miui 11, a więc dużo gorzej niż na miui 10 gdzie u mnie sot dochodził do 9 h,

- trudno ocenić sot bo pokazuje tylko z ostatnich 21-22 godz. a daje radę 3-4 dni na jednym ładowaniu,

- są jakieś małe błędy, do zaakceptowania,

- system chodzi dość płynnie, chyba lepiej niż na miui 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...