Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej oddac na zwrot i wziąć pieniądze czy być szczerym i powiedzieć jak wygląda sytuacja licząc że dadzą nowy od ręki? Gorzej jakby chcieli ten naprawiać. Bo rozumiem że jak się przyznam a nie będą mi chcieli dać nowej sztuki od ręki tylko naprawiać tą ,to już z tym defektem nie będą chcieli wziąć na 14 dniowy zwrot?

Edytowane przez warszawa12332167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej oddac na zwrot i wziąć pieniądze czy być szczerym i powiedzieć jak wygląda sytuacja licząc że dadzą nowy od ręki? Gorzej jakby chcieli ten naprawiać. Bo rozumiem że jak się przyznam a nie będą mi chcieli dać nowej sztuki od ręki tylko naprawiać tą ,to już z tym defektem nie będą chcieli wziąć na 14 dniowy zwrot?
Co to znaczy, że nie będą chcieli? Lol. Jest defekt, mają obowiązek ten chłam zabrać :)

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki, dziś tam podjadę, szkła nie odklejam, będzie im przeszkadzać to w sklepie ściągniemy , powiem prawdę jak jest, jeśli nie dadzą nowego to powiem że zwrot, wolałbym jednak nowy od ręki bo etui mi dziś do niego przyszło a jak dadzą mi pieniądze to nie wiem czy kupię ten sam model :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warszawa12332167

Mi 8 jest dzisiaj w mi-home.pl za 899 i 999 PLN :) Jeśli chodzi o wydajność to pozamiata Mi 9T. Ekran podobnej klasy tyle że z ogromnym wcięciem. Bateria raczej gorzej wypadnie w porównaniu do Mi 9T. Ale za w takich pieniądzach z oficjalnego sklepu Xiaomi myślę ze opcja warta przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2020 o 11:10, pkonrad napisał:

@warszawa12332167

Mi 8 jest dzisiaj w mi-home.pl za 899 i 999 PLN :) Jeśli chodzi o wydajność to pozamiata Mi 9T. Ekran podobnej klasy tyle że z ogromnym wcięciem. Bateria raczej gorzej wypadnie w porównaniu do Mi 9T. Ale za w takich pieniądzach z oficjalnego sklepu Xiaomi myślę ze opcja warta przemyślenia.

 

Dnia 5.02.2020 o 08:08, Antyhaker napisał:

Co to znaczy, że nie będą chcieli? Lol. Jest defekt, mają obowiązek ten chłam zabrać :)

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

poszedłem , pokazałem i wymienili mi na nowy ;) niby miałem gdzieś myśl żeby wziąć gotówkę ale potem stwierdziłem że i tak w tej cenie będę musiał coś kupić więc już nie chciałem się w to bawić, dla niektórych cena 1299zł za ten model to wiele jednak wole dać więcej a mieć normalną gwarancje. Aktualnie jestem zadowolony, mam nadal 14 dni na testy, może nawet zaktualizuje do andka 10 bo wyskoczyło że jest , poczekam jeszcze chwile na opinie o tej baterii.

Edytowane przez warszawa12332167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

poszedłem , pokazałem i wymienili mi na nowy niby miałem gdzieś myśl żeby wziąć gotówkę ale potem stwierdziłem że i tak w tej cenie będę musiał coś kupić więc już nie chciałem się w to bawić, dla niektórych cena 1299zł za ten model to wiele jednak wole dać więcej a mieć normalną gwarancje. Aktualnie jestem zadowolony, mam nadal 14 dni na testy, może nawet zaktualizuje do andka 10 bo wyskoczyło że jest , poczekam jeszcze chwile na opinie o tej baterii.

 

Ile można czekać? Tę wersję jakiś miesiąc temu wypuścili

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Antyhaker napisał:


 

 


Ile można czekać? Tą wersję jakiś miesiąc temu wypuścili emoji14.png

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

 

o proszę :D mi po kupnie nie znalazł aktualizacji, dopiero dziś wyskoczyła, myślałem ze wcześniej ją wycofali ze względu na tą baterię :D czyli śmiało zapuszczać update bo jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warszawa12332167 O tych problemach z baterią dobrze słyszałeś bo i ja słyszałem. Ale dotyczy to chyba niewielkiej grupy osób. Ja problemów z baterią nie miałem i po aktualizacji też nie mam. Aktualizuj i sam zobacz jak będzie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę  mi po kupnie nie znalazł aktualizacji, dopiero dziś wyskoczyła, myślałem ze wcześniej ją wycofali ze względu na tą baterię  czyli śmiało zapuszczać update bo jest ok?
No tak, wycofali. Z tym, że przywrócili dokładnie to samo. Także tego ;P Ja problemów nie miałem i nie mam.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uważasz że jest mało bezpieczne że względu na to iż można w ten sposób płacić zabezpieczonym telefonem a tylko wybudzonym?

A jesteś pewny, że można? Poza tym, nie chodzę z włączonym non stop NFC. Staję przy terminalu, odblokowuję, odpalam, płacę, wyłączam

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...