Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wie czy jest możliwość zmiany lokalizacji zapisywania zrzutów ekranu? Domyślnie zapisują się w folderze "Zrzuty ekranu", którego Google a dokładniej Zdjęcia Google nie rozpoznawają tzn. nie widać go w opcji "Foldery na urządzeniu" gdzie ustala się który folder ma być synchronizowany. I suma sumarum robi mi się synchronizacja screenów i robi się niezły bałagan w Zdjęciach Google :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie czy jest możliwość zmiany lokalizacji zapisywania zrzutów ekranu? Domyślnie zapisują się w folderze "Zrzuty ekranu", którego Google a dokładniej Zdjęcia Google nie rozpoznawają tzn. nie widać go w opcji "Foldery na urządzeniu" gdzie ustala się który folder ma być synchronizowany. I suma sumarum robi mi się synchronizacja screenów i robi się niezły bałagan w Zdjęciach Google :/
Nie można.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2019 o 17:04, Voltron napisał:

to bym składał roszczenie od razu przez paypala, nie bawilbym sie pierw w gearbest bo cie beda zbywać. Oni w paypalu zadecydują co zrobić. ja bym sie starał 50-80% zwrotu. Nagraj film ze to pod spodem i nie zejdzie itp. Kiedys zamowilem na gearbest kamerke sportowa, przyszla dhl z peknietym opakowaniem plastikowym (pudelkiem) i latala w srodku. Mocowanie jedno do motoru było urwane. Chcialem czesc zwrotu, paypal zwrocil caly i nie musiałem odsylac kamerki. Dziala, w koncu sportowa :P ale nagrywalem unboxing

Dnia 30.07.2019 o 16:24, atlantydas napisał:

w pobliżu krawędzi po środku taka biała kropka

VHSI6RJ.jpg

2DQndmJ.jpg

 

fzrT8zk.jpg

joSbK53.jpg

 

 

Y0a7zZ5.jpg

 

 

Ile mogą mi zaproponować zwrotu i na ile mam się zgodzić?

Wcześniej napisałem zgodnie z radą na forum ze chce polowe zwrotu zamówiania, ale nie zamienialem odrazu sporu w roszczenie. 

 

Czy mogę w tym momencie zamienic spór w roszczenie, czy ma to teraz sens, jesli gb zaproponował odesłanie tel i zwrot pieniędzy

Tak mi odpisali. Co zrobić.

1. Odesłać im, 

2. przekształcic spor w rozszczenie

 

Dodam ze znalazłem jeszcze jedna taka biała kropkę przy krawędzi tylko mniejszą

 

Cytat

Szanowny Kliencie, przepraszamy za niedogodności. Prosimy zapoznać się z naszą polityką gwarancyjną tutaj: http://www.Gearbest.com/about/warranty-and-return.html Proszę zapoznać się również z naszymi warunkami tutaj: http://www.Gearbest.com/about/terms -i-warunki.html Po ponownym rozpatrzeniu sprawy przejrzyj nasze możliwe rozwiązania poniżej: 1) Zwróć przedmiot do nas. Możesz zwrócić przedmiot do nas w Hiszpanii zgodnie z naszymi warunkami wskazanymi w powyższym linku. Przed odesłaniem jakiegokolwiek produktu do nas skontaktuj się z lokalnym urzędem pocztowym, aby poznać cenę zwrotu produktu i poinformuj nas o tym. Po otrzymaniu przedmiotu możemy wymienić lub zaoferować zwrot w wysokości 314. 99 USD na konto PayPal. O ile przedmiot nie przekroczy 45-dniowego limitu gwarancji zwrotu pieniędzy. 2) Zatrzymaj przedmiot i zaakceptuj częściowy zwrot w wysokości 10 USD na konto PayPal. Czekamy na kontakt z Państwem przy najbliższej dogodności przy podejmowaniu decyzji. Z pozdrowieniami Obsługa klienta Zilla Gearbest http://www.gearbest.com/

 

Edytowane przez atlantydas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwroc i kup jeszcze raz taniej XD to najlepsza opcja jesli chcesz miec nadal mi9t. Ale znowu zejdzie Ci z 2 tygodnie conajmniej bez telefonu - tyle bedzie szedl nowy do Ciebie, wymiana zajmie im 3-4 tygodnie bo pytałem. To wada z d*py i nie przeszkadza więc bym chciał 100-150$ jesli sie nie powieksza i widac ja na wylaczonym ekranie. Jesli sie nie zgodza zrob roszczenie i moze wyjsc tak, ze paypal zwroci calosc i na koniec jeszcze Ci zostanie telefon i kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloszka Pany mam kolejny problem ☹️ może ktoś też się z tym spotkał. Yanosik mi wariuje, tak jakby się wieszał podczas jazdy. Zero komunikatów, licznik się zwiesza na danej predkosci. Sprawdzałem i porównywałem z ustawieniami z innych aplikacji i wszystko powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloszka Pany mam kolejny problem może ktoś też się z tym spotkał. Yanosik mi wariuje, tak jakby się wieszał podczas jazdy. Zero komunikatów, licznik się zwiesza na danej predkosci. Sprawdzałem i porównywałem z ustawieniami z innych aplikacji i wszystko powinno być ok.
Akurat w przypadku yanosika musisz ustawić oszczędzanie baterii na zachowaj w tle.

Wysłane z mojego Xiaomi Mi9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, o2w5n778 napisał:

A jak to jest z tą szufladą aplikacji?

Dostanie, jak ci się śpieszy, to możesz pobrać wersję alpha z apkmirror, powinna działać https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-12-1151-08072050-release/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się, bo jestem świeżym "xiaomiowcem" :) Dzień Dobry :) Mam pytanie dotyczące Bluetooth'a... Nie chce mi się skubaniec łączyć z wieżą... to znaczy chce, ale raz - po sparowaniu, a potem się nie łączy ani automatycznie po włączeniu wierzy (poprzedni telefon - LG G6 łączył się automatycznie) ani nawet ręcznie. Muszę rozparowywać i parować na nowo. W samochodzie łączy mi się ładnie z automatu. Co może być przyczyną? Jakie mogą być sposoby? [MIUI 10.3.11.0 PFJMIXM]

Edytowane przez POmpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi 9t jest lepszy niż pocophone f1 ? Na korzyść poco jest karta pamięci.Brak notcha jest na korzyść mi 9t, ale zastanawia mnie czy można jakoś odczuć różnice między snapdragonem 730 i 845 w normalnym użytkowaniu. Gram czasami (bardzo rzadko) w gry, które bez problemu działały na gorszym telefonie (huwawei P8 lite) takie jak need for speed most wanted, max payne,gta i jestem ciekawy czy odczuje przy tych grach jakąś różnice na pocophonie i mi9t .Druga sprawa to aparat. Czy ten w mi9 t jest lepszy niż w pocophonie ? Trzecia sprawa to bateria(sd 730 jest chyba bardziej energooszczędny niż s d845). Czy w mi9t starczy na dłużej niż w pocophone f1? Widziałem też filmik, w którym mi9 t mniej się nagrzewał niż poco(i k20pro), a w poco jest przecież chłodzenie cieczą.

Edytowane przez blackstach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenderable

Jeśli to byłby kabel 2.4A to by raczej nie ładował po 3.5A. Ampere może to nie to samo co mierniki, ale jest w miarę miarodajny. Możliwe że ten kabel od mi 9t ma 3A i posiada po prostu trochę wiecej zapasu. Jak możesz to sprawdź przy ładowaniu (<50%) z tym ugreenem ile pokazuje w Ampere.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesiadł się ktoś z mi 9 na mi 9T? Obecnie mam od kilku dni mi 9 i brakuje mi trochę baterii 4000 mAh i mini-jacka. Nie wiem czy jest sens przesiadki na mi 9T. Obecny sot na baterii mam ok 6-6.5h (głównie internet na wifi i LTE). Jeżeli chodzi o gry  to wogóle nie gram więc snap 730 byłby wystarczający. Pytanie czy 9T ma jakieś niedoróbki względem mi 9.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesiadł się ktoś z mi 9 na mi 9T? Obecnie mam od kilku dni mi 9 i brakuje mi trochę baterii 4000 mAh i mini-jacka. Nie wiem czy jest sens przesiadki na mi 9T. Obecny sot na baterii mam ok 6-6.5h (głównie internet na wifi i LTE). Jeżeli chodzi o gry  to wogóle nie gram więc snap 730 byłby wystarczający. Pytanie czy 9T ma jakieś niedoróbki względem mi 9.
 
No bateria na Mi 9T powinna napewno być wydajniejsze. Średnio trochę w tym momencie opłaca się zmieniać tel, bo musisz sprzedać Mi9(będą straty) i kupić Mi 9T. Ja już bym nie kombinował, przed polecił bym Ci Mi 9T z Twojego opisu.

Wysłane z mojego Xiaomi Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiłem tydzień temu więc został mi  tydzień na zwrot. Mam jeszcze pytanie odnośnie wymiarów bo specyfikacja mówi o tym że mi 9t jest względem mi 9 minimalnie mniejszy natomiast jest trochę grubszy ( zapewne że względów większej baterii) Czy różnica jest odczuwalna?  Jak sprawa wygląda z aparatami czy jest jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...