Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was też po odblokowaniu bootloadera Mi 9T na global stable straciło certyfikację Google Play? Zdziwiło mnie to, bo wcześniej na Mi 6 tak nie było (Netflixa dało się pobrać z Google Play).
Miałem podobnie. Musiałem kombinować. Na Global eu nie ma tego problemu. Jak masz root to mogę Ci film na yt podesłać jak to ogarnąć na globalu.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZIOLOISO

Znaczy zarejestrowałem sobie, pokazuje teraz status "urządzenie jest certyfikowane". Niestety nadal brak aplikacji Netflixa w Google Play.

Jeśli ktoś chciałbym uzyskać certyfikację po odblokowaniu bootloadera:

  1. Pobieramy ze sklepu Google Play aplikację "Device ID"
  2. Wchodzimy na tę stronę: https://www.google.com/android/uncertified/
  3. Z aplikacji przepisujemy wartość Google Service Framework (GSF) i wpisujemy na powyższej stronie. Klikamy zarejestruj.
  4. Czyścimy dane sklepu Google Play w ustawieniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adriano_pl napisał:

bez instalowania rom'u w wersji developer?

Oj już dawno nieaktualne jest to, że trzeba mieć wersję dev by odblokować bootloader. Z resztą już dla Mi 9T nie będzie wersji beta. ;) Spokojnie na aktualnej stabilnej wersji odblokujesz bootloader.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest zasadnicza roznica miedzy Mi9SE a MI9T ?

Inny CPU/GPU, większa pojemność baterii T i czym jeszcze ?

Stóje przed dylematem czy kupić Mi9, Mi9T czy SE, sama wydajność CPU jest dla mniej najmniej ważna jak i aparat (to co oferują to mi wystarcza) czy lądowanie indukcyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnili tym fonem lukę cenową między mi 9 se a mi 9. Chociaż po cichu liczyłem na obniżkę ceny mi 9 se do 1399 i wstawienie mi 9t za 1499.

W sumie to kupując w oficjalnej dystrybucji to już lepiej dołożyć do mi 9. No chyba, że ktoś nie lubi wcięcia w ekranie i chce mieć złącze słuchawkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZIOLOISO

Też właśnie zainstalowałem. W moim przypadku czytnik linii papilarnych w ekranie działa zauważalnie szybciej - na Global EEA miałem często problemy z odczytaniem poprawnie kciuka. Rzucił mi się jednak w oczy brak w ustawieniach funkcji Dual LTE i do tego znalazłem prawdopodobnie błąd... W ustawieniach ekranu blokady i odcisku palca jest opcja "Gdy ekran jest wyłączony i przyjdzie powiadomienie". Domyślnie jest ustawione na "Wybudź ekran". Jednak gdy zmieniłem na "Pokaż animację" to nie dało się odblokować telefonu za pomocą czytnika linii papilarnych gdy był wyłączony ekran. :D Po prostu nic nie reagowało, musiałem nacisnąć przycisk power i dopiero odblokować. Dodam, że nie używam AOD, bo gdy to włączyłem to oczywiście można było już normalnie odblokować. Sprawdzisz czy u Ciebie też występuje ten błąd? No chyba, że to tak ma być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2019 o 08:27, cincin27 napisał:

@grzegorz1982

Na samej górze 

gsmarena_002.jpg

Dzięki za info, oglądałem zdjęcia ale tego nie zauważyłem.

 

W którym miejscu znajduje się czujnik zbliżeniowy ?

Czy ta całą konstrukcja jest kopią MIX2/s ?

 

Druga sprawa czy ktoś ma porównanie 9T z 9  którym dłużej bateria wytrzymuje ?

Edytowane przez grzegorz1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wątek o baterii: 

Ja mam takie pytanie. Ktoś wie jak to włączyć (tryb jasny ekranu)? Bo chyba nie chodziło im o ustawieniu wyświetlacza na maksymalną jasność... A trybu o nazwie "tryb jasny ekranu" nie widziałem:?:.

image.png

https://mi-home.pl/telefony-mi/mi-9t-6gb-64gb-carbon-black 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirzu od pewnego czasu głupoty plecie, dodatkowo testuje telefony na wczesnym niedorobionym sofcie, nie lubię zbytnio jego recenzji. Najbardziej mnie rozwala podniecanie się gniazdem jack, K20 jest lepszy bo ma jacka, no ludzie :) 

Edytowane przez galakty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, galakty napisał:

Pirzu od pewnego czasu głupoty plecie, dodatkowo testuje telefony na wczesnym niedorobionym sofcie, nie lubię zbytnio jego recenzji. Najbardziej mnie rozwala podniecanie się gniazdem jack, K20 jest lepszy bo ma jacka, no ludzie :) 

Wczesnym sofcie? Przecież jest w sprzedaży, wiec dlaczego miałby go nie recenzować? Mnie bardziej rozwala recenzowanie smartphonu po wcześniejszym wgraniu xiaomi.eu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesnym sofcie? Przecież jest w sprzedaży, wiec dlaczego miałby go nie recenzować? Mnie bardziej rozwala recenzowanie smartphonu po wcześniejszym wgraniu xiaomi.eu
Pierwsze wydania czy to w wersji global czy China są zawsze niedorobione. Czy to redmi za 300zl czy Mi za 5 razy tyle. Żadna nowość. I z resztą nie tylko u Xiaomi. Softy średniaków Samsunga w cenach flagowców Xiaomi mają tą samą przypadłość
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...