Recommended Posts

@QBAQ SS jest z "odpowiedzi" na pasku. Wcześniej podkreślało kod i można było zaznaczyć, jak zwykły numer. Na globalu mam to normalnie. No i nawet po zaznaczeniu kody tak jak u Ciebie na filmiku, nie da się tego wkleić w aplikacji.

Które powiadomienia wyłączyć żeby aplikacja zgłaszała tylko jedno powiadomienie. Tu przykład z FB ale podobnie mam z TT i z informacją o nieodebranych połączeniach. Powiadomienia są podwójned37501b0f82d2ff7e9810ed17975f9e1.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

15 godzin temu, michalm83 napisał:
Które powiadomienia wyłączyć żeby aplikacja zgłaszała tylko jedno powiadomienie. Tu przykład z FB ale podobnie mam z TT i z informacją o nieodebranych połączeniach. Powiadomienia są podwójne

Ja to samo zgłaszałem z apką Whatsapp. Mówili że to wina motywu. Wróciłem do stockowego motywu Miui, lecz nic to nie dało. Wciąż to mam.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie przewalamy obrazków z cytowanych postów...

Ja mam pojedyncze z każdej apki. Wylaczyc trzeba no w whatsie wyskakujące powiadomienie i jest ok

U mnie emaile na gmailu nie przychodzą na czas. Dopiero jak odpalę aplikację. W poprzedniej wersji były wypychane automatycznie. Teraz to nie działa prawidłowo. 

Dnia 18.06.2019 o 17:56, dasmat napisał:

teraz mam Mi9  z miui polska (gdzie ponownie nie działa).

Dzisiaj testowałem i google pay działa jak i płatności zbliżeniowe.

Edited by onken

Płatności Google Pay jednak nie działają. Moim Mi 9 zapłaciłem tylko jeden raz. Kolejne trzy próby bez sukcesu, pomimo restartów telefonu.

U mnie emaile na gmailu nie przychodzą na czas. Dopiero jak odpalę aplikację. W poprzedniej wersji były wypychane automatycznie. Teraz to nie działa prawidłowo. 
Spróbuj wyczyścić dane appki. Mi to pomagalo na problemy z powiadomieniami.

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

potwierdzam, że na MI6 czytnik linii nie działa.
Wystarczy włączyć gęsty ekranowe. Restart. Wyłączyć gęsty i działa. Wielokrotnie o tym bylo

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.