Skocz do zawartości

MIUI 9.6.13


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy komuś jeszcze, oprócz mnie, nie działają płatności Google Pay?

Pomimo fix-a w ROMie, i pozostawania usług Google na poziomie wersji 15.0.90, tylko raz udało mi się zapłacić za zakup. Przy kolejnej próbie pojawiła się informacja o zrootowanym urządzeniu,

Mam wrażenie, że problem dotyczy głównie dwóch modeli: Mi 9 i Mi MIX 3. Mylę się...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotrplawecki napisał:

Płatności Gpay działają tylko problem z czytnikiem problem rozwiązałem Magisk wersja 19.3 bo nowe wersje nie dawały nic. Opcja ze zmianą gestów nie zadziałała niestety. Dodam że przy aktualizacji pokazuje na Mi 6 brak pliku Digest

Napisz to po polsku, bo jak dla mnie to bełkot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, mrosi napisał:

Czy komuś jeszcze, oprócz mnie, nie działają płatności Google Pay?

Pomimo fix-a w ROMie, i pozostawania usług Google na poziomie wersji 15.0.90, tylko raz udało mi się zapłacić za zakup. Przy kolejnej próbie pojawiła się informacja o zrootowanym urządzeniu,

Mam wrażenie, że problem dotyczy głównie dwóch modeli: Mi 9 i Mi MIX 3. Mylę się...?

U mnie na Mi9 nie działa. Roota nie mam. Poradniki typu wgraj plik czy usuwanie folderu nie działa. Nie przechodzi weryfikacji karty. 

Wkurza mnie to niemiłosiernie. Nawet sobie nie wyobrażam jak mi tego brakuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może dlaczego po aktualizacji na mi mix 2s w magisku pokazuje, że trzeba zainstalować ostatnią wersję (19.3) a kiedy przechodzę do twrp i instaluje właśnie magisk to telefon, wstaje ale po 20/30 sekundach bootuje z powrotem do twrp. Sytuacja nie ma miejsca kiedy z twrp zainstaluje tylko i wyłącznie system. Co może być przyczyną?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon

"Dodane „Ograniczenie migotania” dla MI8SE/EE/Pro"

Teraz, patrząc pod światło (słońce) z pełnym zakresem jasności wyświetlacza pojawił się moduł odcisku palca na ekranie....

To coś chyba się popsuło AMOLED u mnie i u kolegi na Mi 8 EE i to raczej nie przypadek, żeby 2 od raz telefonu padły. Wcześniej tego nie było. Wgranie dużo starszego romu nie pomaga. Co teraz?

 

 

 

1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich telefonach gdzie czytnik jest pod ekranem, w miejscu "łapania palca" cała powierzchnia jest cieńsza. Tak na prawdę w tym miejscu ekran jest cieńszy i bardziej podatny na uszkodzenia. Taki efekt(mniejszy bądź większy) jest w każdym telefonie z technologią czytnika linii papilarnych w ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku aktualizacji nie można z tego okna skopiować numerów (poprzednio działało).

632680732_Beztytuu.thumb.png.7bfd9fb402c3ee39f3e8efd817f28c60.png

W dodatku w aplikacji banku (Santander) w oknie potwierdzenia sms nie można wklejać kodu (działało wcześniej), a trzeba go wpisać ręcznie... No i dalej w aplikacji banku daje komunikat o złym odcisku palca, chociaż w ogóle go nie przykładam.

A i tekst z powiadomień Gmail jest taki sam jak tło powiadomienia(ale to chyba nawet na globalu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mrosi napisał:

OK. Na razie płatności Google Pay działają. Dobra nasza! :D

To nie kwestia MIUI. To aplikacje bankowe.

Przesiadłem się z Max 3 z miui polska(gdzie to nie działało) na Mi9 z globalem (gdzie to działało), teraz mam Mi9  z miui polska (gdzie ponownie nie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...