Skocz do zawartości

Problem po aktualizacji ROMu w Mi Max 3


MatKus

Rekomendowane odpowiedzi

Zachciało mi się aktualizować ROM i mam problem.

Na tym telefonie już wcześniej wgrywałem rom od xiaomi.eu i nie było większego problemu. Poprzednio miałem 9.5.9, teraz chciałem zainstalować 9.6.5
Tyle, że po instalacji telefon nie startuje. pojawia się "powered by android" i tyle. kropki się podświetlają kolejno, ale nic więcej się nie dzieje (no chyba, że ma tak zostać na noc, ale wątpię, żeby to tyle czasu wymagało)

Mogę nadal wejść do TWRP i Fastboota, ale to niewiele pomaga. Próba wgrania ponownie 9.5.9 (nie skasowałem go jeszcze z telefonu) nie pomaga.

Pamiętam, że jak poprzednio aktualizowałem, to też musiałem to robić chyba 3 razy zanim przeszedł mimo, ze żadnych błędów nie zgłaszał. Ale wreszcie przeszedł i potem już było OK. A teraz już próbowałem pewnie ze 30 razy.

Googlam już za tym trochę czasu, ale już nie wiem, co mam zrobić, a siedzę przy tym już kilka godzin :(

Jedyne, co w miarę sensownego znalazłem, to jakiś program Xiaomi ADB/Fastboot Tools, którym niby mogę wgrać na nowo ROM, ale nie wiem, czy nim można wgrać rom Xiaomi, czy tylko oficjalniejsze ROMy. Niby mogę wgrać plik ZIP, ale musiał bym wybrać partycję, więc skoro nie wiem, co robić, to wolę nic nie robić żeby jeszcze nie pogorszyć.

Edytowane przez MatKus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...