Skocz do zawartości

Działy dla nowych modeli (K20, K20 PRO, Mi9T Mi9T PRO)


Pawliko

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

premiera tych modeli byla juz jakis czas temu, dzisiaj informacje ze trafiaja na rynek globalny. A brak jest odpowiednich dzialow dla tych telefonow. Rozumiem ze jest troche z nimi zamieszania bo to te same telefony pod innymi nazwami, no ale nie moge zrozumiec dlaczego nie ma dla nich dzialow gdzie ludzi mogli by sobie o nich dyskutowac, doradzac gdzie kupic, itp...

Ja rozumiem ze nie ma jeszcze na te modele waszego softwaru, ale jest to tylko kwestia czasu zanim sie pojawi.

I skoro na głownej stronie jest masa newsow o tych modelach to tym bardziej mnie dziwi brak odpowiednich dzialow.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orjon napisał:

Zgaduję że będą jak 1. już będzie można normalnie kupić 2. będą ludzie z tymi modelami 3. wydamy nasz ROM (czekamy na Globale, by nie dawać gotowego multilanguage chińskim sklepom). Niemniej postaram się dopytać.

Troche nie rouzmiem waszej "polityki"

Skoro jest to najwieksze w polsce FORUM dotyczace telefonow xiaomi i wszystkiego co z tym zwiazne, to powinniscie raczej byc " na czasie" z tym co sie obecnie dzieje i co ma premiery.

Idea forum polega na dzieleniu sie informacjami przez uzytkownikow, a jak maja to robic skoro nie ma odpowiednich dzialow.

Odnoszac sie do twoich punktow:

1) normalnie kupic na aliexpres to mozna juz od premiery...

2) nie trzeba miec telefonu fizycznie zeby moc o nim pogadac

 

Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam.

 

ps. i nie to ze sie czepiam albo coś, to tylko moja propozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...