Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

No masz coś takiego na liście zmian, chodzi o ten panel z lewej strony.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

Chyba o to chodzi... Być może, ale od początku używam poco launcher. Przynajmniej się nie mylę, gdy biorę poco do ręki

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

ab892246a100b80977c001cbb4161dc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antek Szprycha napisał:
Chyba o to chodzi... Być może, ale od początku używam poco launcher. Przynajmniej się nie mylę, gdy biorę poco do ręki  

Ja również korzystałem z Poco Launchera, do chwili instalacji nowej stabilnej wersji MIUI Launcher w wersji RELEASE-4.15.0.1414.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja EEA Stable ROM z Android 10 i powinna być już dostępna dla wszystkich po OTA, lub bez problemu do instalacji z pliku. Niżej wrzucam link do pobrania softu.


MIUI V11.0.4.0.QFJEUXM


Recovery (2.2 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.4.0.QFJEUXM_5001481fbb_10.0.zip


Changelog

  • System
    • Stable MIUI based on Android 10
    • Updated Android Security Patch to January 2020. Increased system security.
  • Status bar, Notification shade
    • Fix: Couldn't open notification settings in the Notification shade in Second space
  • App vault
    • New: Music card
    • EU privacy adjustments
  • Other
    • Fix: Images overlapped in scrolling screenshots
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem u siebie na Mi 9T, z plusów dostępne WiFi Calling w Play, działa normalnie, jak dzwonie jest ikonka VoWiFi. Co do Google Pay, działa normalnie, jest certyfikat w sklepie Play, płaciłem w Żabce i płatność normalnie przechodzi, płatność internetowa Google Pay też działa, testowane na doładowaniu Revoluta. Jedynie na panelu z lewej strony brak karty z muzyką, nie wiem może wina Launchera, używam release 4.15

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...