Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Antyhaker napisał:

Wystarczy przejść do widoku ostatnich aplikacji, a wtedy okienko pojawi się poprawnie.

6 godzin temu, densa napisał:

pojawia się niewidzialne okienko po geście przejścia do ostatnich

Fajnie by było jakbyś czytał całe posty i ze zrozumieniem ;-) To skoro używasz gestów to pewnie siedzisz na miuipolska, china beta ma to już poprawione od jakiegoś czasu. Jest to problem który pojawił się na początku miui11, wystarczy wpisać 'miui 11 pip' w google i jest sporo tematów o tym. Tutaj nawet mój filmik z listopada, teraz dopiero jest pierwsza aktualizacja od tamtej pory i dlatego pytam kogoś kto zaktualizował. 

 

Edytowane przez densa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FromWP napisał:

Samo nie. Musisz 10 razy kliknąć w logo wersji miui w ustawieniach, informacje o telefonie, pojawi się w menu możliwość instalacji z pliku i trzeba to uruchomić.

Dostałem informację, że jestem już programistą. W aktualizacjach po kliknięciu 3 kropek nadal brak opcji instalacji z pliku, coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pkonrad napisał:

Kliknij kilka razy (chyba 10x) w logo "10" lub "11" tam gdzie sprawdzasz aktualizację. To odblokuje instalacje softu z pliku. Potem trzy kropki od góry z prawej i wybierz instalację z pliku. 

Wszystko jasne. Dzięki za podpowiedź, ale pliku nie wczytuje. 

 

Screenshot_2020-01-19-18-27-19-504_com.android.updater.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...