pkonrad

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Global ROM

Recommended Posts

12 minut temu, Twinskillers napisał:

Nie da się.

Ten ROM jest tylko dla programu Mi Pilot. Wysyłałem wyżej link, wyślę jeszcze raz: https://event.c.mi.com/global/apply/mipilot/. Możliwe, że nadal są miejsca. Ew. jak dołączycie na grupie na Telegramie i podacie swój MI ID to moderator was doda do listy. Druga sprawa - możliwe, że bez problemu uda się wam zainstalować to przez TWRP nie będąc w programie MI Pilot.

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

A zwykłego Globala (nie EEA) nie masz linka?

Nie ma na razie, sprawdzałem. Póki co jest wersja Indyjska i EEA.

• Like 1

@Zenderable W sensie jak wgram tamto przez Mi Flash to też nie pójdzie? Gdzie na telegramie mam napisać i czy faktycznie to tak działa? Nie trzeba przez ten formularz przechodzić? Ja go niby wypełniłem, ale nie wiem ile trwa ewentualna akceptacja i gdzie to potem sprawdzić :D

@Antyhaker

Nie wgrasz przez Mi Flash, bo to paczka .zip. Jeśli wypełniałeś odpowiednio wcześniej, to już powinieneś mieć uprawnienia. Nie sprawdzisz, dopóki nie zainstalujesz Global EEA. Na Telegramie ręcznie dodawał @Raghunandan Bali jak mu się podało Mi ID. Ja póki co zostaję przy Xiaomi.eu, dopóki nie zrobią Globala na Androidzie 10 - nie chcę, by coś się zepsuło tak jak było w przypadku downgrade Mi 6 z 9.0 do 8.0.

• Like 1

Dnia 18.10.2019 o 18:22, Zenderable napisał:

@Antyhaker

Nie wgrasz przez Mi Flash, bo to paczka .zip. Jeśli wypełniałeś odpowiednio wcześniej, to już powinieneś mieć uprawnienia. Nie sprawdzisz, dopóki nie zainstalujesz Global EEA. Na Telegramie ręcznie dodawał @Raghunandan Bali jak mu się podało Mi ID. Ja póki co zostaję przy Xiaomi.eu, dopóki nie zrobią Globala na Androidzie 10 - nie chcę, by coś się zepsuło tak jak było w przypadku downgrade Mi 6 z 9.0 do 8.0.

Wiem, że ZIP - nie ogarnąłem sobie tego wcześniej. Już zrobiłem downgrade do globala i Androida 9 - zero problemów, jakbyś chciał tego dokonać :P

W razie czego najpierw wgrałem ostatnią betę xiaomi.eu MIUI 10, a potem mi flash najnowszego stable. Zgłoszenie dałem dopiero dzisiaj, ciekawe kiedy MIUI 11 mi się pojawi, o ile w ogóle :)

Długo nie trzeba było czekać - raptem dzień i MIUI 11 jest :)

• Like 1

Długo nie trzeba było czekać - raptem dzień i MIUI 11 jest
Rozumiem, że już można zainstalować ROM z pliku, lub został udostępniony OTA ?

Rozumiem, że już można zainstalować ROM z pliku, lub został udostępniony OTA ?
Nie. Z pliku nie zainstalujesz bez dostępu do wczesnych wydań. Tak samo OTA. Póki co trzeba mieć zaproszenie do testowania wczesnej wersji stabilnej.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Nie.

Tak jak mówiłem, powinno pójść przez TWRP nawet dla tych, co nie mają dostępu. Ja zainstalowałem przez TWRP, niestety przez to mam bug z regionem (nie da się ustawić innego niż Chiny), ale to nic. ;) Przynajmniej motywy działają.

Tak jak mówiłem, powinno pójść przez TWRP nawet dla tych, co nie mają dostępu. Ja zainstalowałem przez TWRP, niestety przez to mam bug z regionem (nie da się ustawić innego niż Chiny), ale to nic.  Przynajmniej motywy działają.
No na odblokowanym BL jasne, ale nie sprecyzowano tego ;P Ja wolałem wgrać MIUI 10 i OTA wrzucić. Przy okazji blokując BL.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka