Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Twinskillers napisał:

Nie da się.

Ten ROM jest tylko dla programu Mi Pilot. Wysyłałem wyżej link, wyślę jeszcze raz: https://event.c.mi.com/global/apply/mipilot/. Możliwe, że nadal są miejsca. Ew. jak dołączycie na grupie na Telegramie i podacie swój MI ID to moderator was doda do listy. Druga sprawa - możliwe, że bez problemu uda się wam zainstalować to przez TWRP nie będąc w programie MI Pilot.

1 godzinę temu, pkonrad napisał:


A zwykłego Globala (nie EEA) nie masz linka?

Nie ma na razie, sprawdzałem. Póki co jest wersja Indyjska i EEA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenderable W sensie jak wgram tamto przez Mi Flash to też nie pójdzie? Gdzie na telegramie mam napisać i czy faktycznie to tak działa? Nie trzeba przez ten formularz przechodzić? Ja go niby wypełniłem, ale nie wiem ile trwa ewentualna akceptacja i gdzie to potem sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antyhaker

Nie wgrasz przez Mi Flash, bo to paczka .zip. Jeśli wypełniałeś odpowiednio wcześniej, to już powinieneś mieć uprawnienia. Nie sprawdzisz, dopóki nie zainstalujesz Global EEA. Na Telegramie ręcznie dodawał @Raghunandan Bali jak mu się podało Mi ID. Ja póki co zostaję przy Xiaomi.eu, dopóki nie zrobią Globala na Androidzie 10 - nie chcę, by coś się zepsuło tak jak było w przypadku downgrade Mi 6 z 9.0 do 8.0.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2019 o 18:22, Zenderable napisał:

@Antyhaker

Nie wgrasz przez Mi Flash, bo to paczka .zip. Jeśli wypełniałeś odpowiednio wcześniej, to już powinieneś mieć uprawnienia. Nie sprawdzisz, dopóki nie zainstalujesz Global EEA. Na Telegramie ręcznie dodawał @Raghunandan Bali jak mu się podało Mi ID. Ja póki co zostaję przy Xiaomi.eu, dopóki nie zrobią Globala na Androidzie 10 - nie chcę, by coś się zepsuło tak jak było w przypadku downgrade Mi 6 z 9.0 do 8.0.

Wiem, że ZIP - nie ogarnąłem sobie tego wcześniej. Już zrobiłem downgrade do globala i Androida 9 - zero problemów, jakbyś chciał tego dokonać :P

W razie czego najpierw wgrałem ostatnią betę xiaomi.eu MIUI 10, a potem mi flash najnowszego stable. Zgłoszenie dałem dopiero dzisiaj, ciekawe kiedy MIUI 11 mi się pojawi, o ile w ogóle :)

 

Długo nie trzeba było czekać - raptem dzień i MIUI 11 jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że już można zainstalować ROM z pliku, lub został udostępniony OTA ?
Nie. Z pliku nie zainstalujesz bez dostępu do wczesnych wydań. Tak samo OTA. Póki co trzeba mieć zaproszenie do testowania wczesnej wersji stabilnej.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Nie.

Tak jak mówiłem, powinno pójść przez TWRP nawet dla tych, co nie mają dostępu. Ja zainstalowałem przez TWRP, niestety przez to mam bug z regionem (nie da się ustawić innego niż Chiny), ale to nic. ;) Przynajmniej motywy działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, powinno pójść przez TWRP nawet dla tych, co nie mają dostępu. Ja zainstalowałem przez TWRP, niestety przez to mam bug z regionem (nie da się ustawić innego niż Chiny), ale to nic.  Przynajmniej motywy działają.
No na odblokowanym BL jasne, ale nie sprecyzowano tego ;P Ja wolałem wgrać MIUI 10 i OTA wrzucić. Przy okazji blokując BL.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się nowa wersja EEA Stable ROM (wersja Global dla Europy) dla Mi 9T/Redmi K20 z nową nakładkną MIUI 11. Jeśli chodzi o system, to jeszcze ciągle mamy Androida 9


Aktualna wersja to MIUI V11.0.2.0.PFJEUXM

Paczka (OTA) 711 MB do aktualizacji z wersji 10.3.15.0: 

https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V10.3.15.0.PFJEUXM-V11.0.2.0.PFJEUXM-d65860e6b3-9.0.zip

 

Pełny ROM (Recovery) 2.2 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI:

https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.2.0.PFJEUXM_e32b086df3_9.0.zip

 

Changelog:

  • Comprehensive design optimized for full screen display devices
    • Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content
  • Always-on display
    • Always-on display now comes with gorgeous dynamic themes. Essential information is displayed on your screen 24/7.
    • Personalize your device with a unique signature
    • Keep your screen alive with our amazing special effects
  • Sounds of nature
    • Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones
    • Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does.
  • Mi Share
    • Transfer files from phone to phone at breakneck speeds
  • Documents
    • Preview your documents before you open them
    • Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer
  • Printing
    • Print photos and files directly from your phone without installing any additional apps
  • More features
    • Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done.
    • Quick replies. Reply to messages from any app.
    • Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  • System
    • New: Editing, sharing, and customizing your screenshots is now much easier
    • Optimization: Removed unnecessary sound notifications for DND mode
    • Optimization: Lock screen pocket mode
    • Updated Android Security Patch to September 2019. Increased system security.
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • New: More clock formats for Always-on display
    • New: Use your fingerprint to open Home screen once you unlocked the device using face data and stayed on the Lock screen
    • Optimization: Calendar icon on the turned off screen
    • Optimization: In-screen fingerprint scanner's response
    • Optimization: Improved UI and layouts for selecting items that are displayed on the turned off screen
    • Fix: Fingerprint icon wasn't always displayed on the Lock screen
    • Fix: Fingerprint icon didn't always disappear after unlocking
  • App vault
    • New: You can swipe down to view more shortcuts now
    • Optimization: All-new design and UI
  • Game speed booster
    • New: Continuous swiping opens an additional menu in Game Turbo now
    • New: You can create a Home screen shortcut for Game Turbo now
    • Optimization: Prompts about turning on Game Turbo
    • Refreshed start page of Game Turbo
    • Auto brightness, screenshot gestures, and Reading mode can be turned off automatically when Game Turbo is on
    • A major upgrade for the toolbox in Game Turbo: autoplay and switching between data SIM cards are available now
  • Battery usage
    • Fix: Some Battery saver setting options didn't appear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też dostałem OTA. Się pobiera. Jak to mówią Rosjanie: "will see"... ;)

 

[EDIT]

Hmmm.... Strasznie cukierkowate to MIUI 11... Niby ładniejsze, ale... No wlaśnie.

A pogodynka jak nie przyjmowała lokalizacji, tak nie przyjmuje. Trzeba wpisywać "na sztywno" miejscowość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też dostałem OTA. Się pobiera. Jak to mówią Rosjanie: "will see"...
 
[EDIT]
Hmmm.... Strasznie cukierkowate to MIUI 11... Niby ładniejsze, ale... No wlaśnie.
A pogodynka jak nie przyjmowała lokalizacji, tak nie przyjmuje. Trzeba wpisywać "na sztywno" miejscowość...
U mnie działa pogodynka poprawnie. Zarówno na MIUI 10 jak i 11. Telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na dragonist, region Stany Zjednoczone ze względu na wyższą głośność na słuchawkach. Miui 11 faktycznie cukierkowate ale sprawia wrażenie płynniejszego przy gestach, ucieszyła mnie opcja procentów baterii obok, a nie w środku. Szkoda, że przy wpisaniu własnego tekstu na AoD nie pokazuje stanu baterii i daty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Elderbary napisał:

Global EEA

To ciekawe, bo mam "zwykłego" globala, nie europejskiego...

Czy, a jeśli tak, to w jaki sposób można to zmienić?

 

[EDIT]

Właśnie sprawdziłem dokładnie, mam MIUI 11.0.2.0 PFJEUXM, czyli europejską wersję. Tym bardziej więc dziwne, że muszę wpisywać nazwę miejscowości w pogodynce...

Coś dodatkowo ustawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lionel napisał:

Już nic nie ma kumam :? Mam telefon z GB, ale w wersji Global Stable, więc aktualizacja powinna już być tak ?

Telefony z Chin posiadaja ROM tzw. swiatowy global - Global Stable ROM.

Telefony z europiejskiej oficjalnej dystrybucji posiadaja tzw. europejskiego globlala - EEA Stable ROM.

Edytowane przez pkonrad
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo mam "zwykłego" globala, nie europejskiego...
Czy, a jeśli tak, to w jaki sposób można to zmienić?
 
[EDIT]
Właśnie sprawdziłem dokładnie, mam MIUI 11.0.2.0 PFJEUXM, czyli europejską wersję. Tym bardziej więc dziwne, że muszę wpisywać nazwę miejscowości w pogodynce...
Coś dodatkowo ustawiałeś?
Nie

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...