Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Zenderable napisał:

@Immortel
Ludzie mówiąc o Android Auto mają na myśli połączenie z samochodem. Aplikacja jako aplikacja zawsze działała i będzie działać. Ja na XDA czytałem, że najnowsza aktualizacja naprawia połączenie Android Auto z systemem w samochodzie.

Dokładnie o to mi chodzi ale to chyba było oczywiste jednak @antyhaker i tak nie zrozumiał. Niestety nie działa również na Mi9T z MIUI V10.3.11.0.PFJMIXM  sparowane z App Connect VW oraz Full Link Seata. Na S9+ na obu autach AA śmiga bez zająknięcia. Trochę kupa z tym Xiaomi.

Edytowane przez bolojang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj pojawiła się nowa wersja EEA Stable ROM (wersja Global dla Europy) dla Mi 9T/Redmi K20


Aktualna wersja to MIUI V10.3.15.0.PFJEUXM

Paczka (OTA) 383 MB do aktualizacji z wersji 10.3.12.0: 

https://bigota.d.miui.com/V10.3.15.0.PFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V10.3.12.0.PFJEUXM-V10.3.15.0.PFJEUXM-14bc6a5788-9.0.zip

 

Pełny ROM (Recovery) 2.1 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI:

https://bigota.d.miui.com/V10.3.15.0.PFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V10.3.15.0.PFJEUXM_b6738621e2_9.0.zip

 

Changelog:

  • Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Edytowane przez pkonrad
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji zaczęły dziać się dziwne rzeczy z telefonem, sama ustawia się domyślna tapeta ekranu blokady, utraciłem możliwość połączenia telefonu z kontrolerem DJI za pomocą przewodu USB, zdarzają się chwilowe spadki wydajności. Istnieje jakaś możliwość downgrade oprogramowania bez utraty danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarekrzym napisał:

Po ostatniej aktualizacji zaczęły dziać się dziwne rzeczy z telefonem, sama ustawia się domyślna tapeta ekranu blokady, utraciłem możliwość połączenia telefonu z kontrolerem DJI za pomocą przewodu USB, zdarzają się chwilowe spadki wydajności. Istnieje jakaś możliwość downgrade oprogramowania bez utraty danych?

Nie ma możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lisurwis napisał:

Mam tak samo, nic nie znajduje

U mnie również nie znajduje nowszej niż ta, która jest zainstalowania czyli 10.3.11.0 / Stabilna.

Jak kliknąłem na : pobierz najnowszą paczkę i coś tak se pobrało ( jakieś dwie modyfikacje ) , ale wersja jest cały czas 10.3.11.0. A najlepsze jest to, co piszą forumowicze powyżej, po modyfikacji tych dwóch ustrojstw:  zmienia tapetę ekranu blokady :shock:. Innych "ulepszeń" :mrgreen: nie stwierdziłem.

Ewidentnie coś sp.............li.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejściu na 10.3.15 zauważyłem kilka negatywnych zmian. Aparat dłużej łapie ostrość i ogólnie wolniej działa oraz po podłączeniu kablem USB lub poprzez FTP do komputera nie da się zgrać całego katalogu, pliki da się, przy katalogu wywala błąd (w poprzedniej wersji było ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, Antyhaker napisał:


A zwykłego Globala (nie EEA) nie masz linka ? Czy ktoś kto ma telefon z ROMem EEA próbował wrzucić soft z tego linka? Nie jest jeszcze oficjalnie udostępniony, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie się go dało narazie wgrać.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwykłego Globala (nie EEA) nie masz linka ? Czy ktoś kto ma telefon z ROMem EEA próbował wrzucić soft z tego linka? Nie jest jeszcze oficjalnie udostępniony, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie się go dało narazie wgrać.

Nie, ja tylko wklejam to co dał ktoś inny ;P

 

Co do pytania - będę wrzucał potem. On został oficjalnie udostępniony, z tym, że testerom.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...