Skocz do zawartości

Kamera Xiaomi 1080p


gawelek56

Rekomendowane odpowiedzi

To u mnie znowu jest to samo i wygląda tak jak u Ciebie a przez chwilę było już  ok....Najlepsze jest to że mam drugą bramkę u rodziców podpięta do tego samego konta i tam kamerka działa bez zarzutów 
U mnie działało na 3 telefonach bez zarzutu przez 2 miesiace, router ten sam i miejsce routera, kamery także. Nic nie grzebane. Nie wiem jak sobie z tym poradzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do supportu z apki, ale odpisują po chińsku, a wiadomo tłumacze są takie sobie.. Coś wspominali o wechat i tam konkretnie napisać jak samemu sobie nie poradzć, mam apkę itp, ale ostatnio niemiłosiernie zwiesza mi telefon i nawet nie mam jak tam napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podłączyłem kamerę która była u rodziców  podpięta do bramki Xiaomi(ja u siebie mam bramkę aqara) trochę trzeba było walki z tym ale udało się ją podłączyć u mnie i działa nawet jeśli wifi jest wyłączone czyli sukces, ale nie widzi karty pamięci....Wydaje mi się że jest to jakiś globalny problem...tylko zastanawia mnie fakt że firma która się rozwija bagatelizuje taki problem i nie szuka rozwiązań...jutro pojadę do rodzicow i spróbuję podpiąć ta kamerę która dotychczas uzytkowalemvu siebie , zobaczę czy tam bezproblemowo sie podłączy...aaa zauwazylem też że problem się zaczal od tego wcześniej na wyświetlanym obrazie z kamery  wyświetlana godzina byla czasu  pekińskiego a jak zaczęło się coś dziać to teraz wskazuje aktualna nasza strefę czasową , chociaż dalej bramka jest na chińskim serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podłączyłem kamerę która była u rodziców  podpięta do bramki Xiaomi(ja u siebie mam bramkę aqara) trochę trzeba było walki z tym ale udało się ją podłączyć u mnie i działa nawet jeśli wifi jest wyłączone czyli sukces, ale nie widzi karty pamięci....Wydaje mi się że jest to jakiś globalny problem...tylko zastanawia mnie fakt że firma która się rozwija bagatelizuje taki problem i nie szuka rozwiązań...jutro pojadę do rodzicow i spróbuję podpiąć ta kamerę która dotychczas uzytkowalemvu siebie , zobaczę czy tam bezproblemowo sie podłączy...aaa zauwazylem też że problem się zaczal od tego wcześniej na wyświetlanym obrazie z kamery  wyświetlana godzina byla czasu  pekińskiego a jak zaczęło się coś dziać to teraz wskazuje aktualna nasza strefę czasową , chociaż dalej bramka jest na chińskim serwerze 

Właśnie zmieniłem w ustawieniach kamery strefę czasową na Pekin i uaktualniłem Mi Home do najnowszej wersji, data pozostała ta sama i czas czyli nasz ale połączyło bez problemu po 4G, ciekawe czy jednorazowo i przypadkowo jak wcześniej czy na stałe już wróciło. Masz chyba racje.

 

Edit.

Niestety przypadek, kolejna próba i to samo. A tak się cieszyłem przez 2 miesiące po 4G z drugiego końca Polski widokiem na syna :-( masakra. Myślę, że już nie wróci, jakaś regionalizacja, automatycznie wykrywa pewnie, że nie Chiny a kamerka chińska i blokuje czy jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurła panowie mam to samo... kamera działała normalnie... nic nie zmieniałem poza pewnie jakimiś aktualizacjami mihome... teraz poza domem lipa nie idzie się z tym ustrojstwem połączyć z jakimiś nielicznymi wyjątkami... w domu śmiga aż miło ale co mi po tym jak to nie o to chodzi bo jak jestem w domu to widzę co się dzieje i jej nie potrzebuję...

Czy komuś z was udało się znaleźć jakieś rozwiązanie problemu? 
Ja już przegrzebałem pół internetu i dalej nic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam,

mam ten sam problem, ponad rok dzialala bez zarzutu i od miesiaca przeszlam juz wszytsko i ani drgnie, laduje do 20% i cisza, u mojego meza nadal diala, a ma taki sam telefon i wszytsko takie samo. Wiec problem jest globalny niezalezny od sieci (siec mamy te sama) moja dziala na kazdym wifi nie wazne gdzie sie podlacze ale niestety na sieci telefonii komorkowej nie - a na tym zaöezy mi najbardziej!

 

Dla mnie w tej chwili kamerka jest bezuzyteczna! :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PaulaLdw napisał:

moja dziala na kazdym wifi nie wazne gdzie sie podlacze ale niestety na sieci telefonii komorkowej nie - a na tym zaöezy mi najbardziej!

tu masz rozwiazanie

https://miuipolska.pl/forum/topic/41867-xiaomi-mijia-360°-home-security-1080p-problem-z-połączeniem/page/3/?tab=comments#comment-555003

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...