Skocz do zawartości

MIUI 9.6.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Spili napisał:

U mnie czytnik działa jako tako w Mi9.

Generalnie bardziej zadowolony byłem z czytnika w Mi6.

Jeszcze ta technologia wymaga pracy.

A co do kliknięcia CANCEL w TWRP to u mnie przerzuca do list folderów/plików ale w ich nazwach jest po prostu kasza.

Czyli działa jak trzeba :)

 

Którego TWRP używasz? Zresztą nieważne, już sprawdziłem. Ktoś tam wcześniej wprowadził w błąd jak pytałem jak działa to TWRP. Trzeba samemu instalować i sprawdzać bo ludzie na proste pytania nie potrafią udzielić odpowiedzi.

W tym i w innych wejdziesz przez Cancel do TWRP, a nie jak pisali, że nie da się. I teraz dwa scenariusze - masz szyfrowanie - zobaczysz krzaki, nie masz szyfrowania - widzisz wszystko i robisz co chcesz.

Tak to działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@QBAQ, u mnie czytnik działa przyzwoicie. Tylko i aż tyle. Na globalu działa nieporównywalnie lepiej. Tu, w niektórych aplikacjach (np.bankowej) na "dzień dobry" pokazuje błąd, jeszcze przed przyłożeniem palca, a po przyłożeniu odczytuje poprawnie ślad. Po dłuższym uśpieniu trzeba kilkukrotnie mocno nacisnąć, żeby załapał. Nie ma dramatu, ale szału też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 drugi raz miałem sytuację na eu (pierwsza jakoś w tamtym roku), że telefon sobie leży i wydobywa się dźwięk, jakby dzwonek. (nie mam ustawionego takiego dźwięku na żadne powiadomienia) Nic nie pokazuje na ekranie ani pasku statusu.

Wie ktoś do to może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi8 czytnik palucha działa dramatycznie, po dłuższym czasie jak nue używam telefonu odblokowanie go to jest dramat, trzeba po kilka/kilkanaście razy przyłożyć palucha żeby odblokować Do tego jeszcze od 2 wydań mam straszne lagi po tym jak już odblokuję telefon, wyświetlacz jest jeszcze czarny przez ok 10/15 sekund i po tym czasie dopiero pojawia się obraz ciekawe czy to tylko u mnie tak jest może ktoś z Mi8 by się wypowiedział na ten temat. Gdyby ktoś pytał to robiłem już czyszczenie dalvik i nie pomogło. Rom też wgrywałem 3 razy bez jakichkolwiek poprawy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja przebiję Was wszystkich, na Mi5, po tej aktualizacji lub upadku - telefon przestał łapać focusa na dalszych odległościach(czyli zdjęcia wychodzą z blurem). Tylko Mikro(bliskie odległości np. kwiat) działa. 

Może to być spowodowane softem? Czekam do piątku z nadzieją że coś zmieni, bo jak nie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi8 czytnik palucha działa dramatycznie, po dłuższym czasie jak nue używam telefonu odblokowanie go to jest dramat, trzeba po kilka/kilkanaście razy przyłożyć palucha żeby odblokować Do tego jeszcze od 2 wydań mam straszne lagi po tym jak już odblokuję telefon, wyświetlacz jest jeszcze czarny przez ok 10/15 sekund i po tym czasie dopiero pojawia się obraz ciekawe czy to tylko u mnie tak jest może ktoś z Mi8 by się wypowiedział na ten temat. Gdyby ktoś pytał to robiłem już czyszczenie dalvik i nie pomogło. Rom też wgrywałem 3 razy bez jakichkolwiek poprawy.
 
 
 
 
Tak, to jakiś bug romów. Siedzę na wydaniu 5.23 i też czasami ekran jest czarny parę sekund zanim odblokuje go czytnikiem. Na xiaomi.eu również to zgłaszają, także pozostaje czekać na rozwiązanie problemu w którymś z wydan.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do Was pytanie, używa tu ktoś smartwacha Samsung S3 Fortnite na romie xiaomi.eu?

Na poprzednim telefonie za diabła nie mogłem się połączyć z zegarkiem i dla tego musiałem zmienić rom na global. Teraz po zakupie Mi9 chciałbym ponownie spróbować powrotu do xiaomi.eu ale nie wiem czy coś w tej sprawie się zmieniło i czy wszystko działa. Prosiłbym o informację jeśli ktoś posiada taki zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, daniel.wu napisał:

Tak, to jakiś bug romów. Siedzę na wydaniu 5.23 i też czasami ekran jest czarny parę sekund zanim odblokuje go czytnikiem. Na xiaomi.eu również to zgłaszają, także pozostaje czekać na rozwiązanie problemu w którymś z wydan.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Nie sądzę myślę że dotyczy to niektórych komórek. U mnie odblokowanie działa super szybko na Minote3. J

 

Dnia 11.06.2019 o 08:52, mrosi napisał:

@QBAQTu, w niektórych aplikacjach (np.bankowej) na "dzień dobry" pokazuje błąd, jeszcze przed przyłożeniem palca, a po przyłożeniu odczytuje poprawnie ślad. 

To jest jedyny minus na Minote3. Ale po przyłożeniu momentalnie odblokowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, daniel.wu napisał:

@pawelt, tak, miałem na myśli tylko i wyłącznie model Mi8, bo również na xiaomi.eu tylko użytkownicy tego modelu zgłaszali takie objawy.

To w takim razie mała uwaga. Proszę pisać jaka komórka bo w wersji mobilnej strony nie widać metryczki. W wchodzenie do profilu kapkę niewygodne. Właściwie powinna być taka reguła do działów ogólnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na waszych telefonach regulacja głośności multimediów również ma 30 stopni? Na globalu chyba jest ich trochę mniej. Mam MI6 z najnowszą wersją MIUI 9.6.5. Telefon działa w ten sposób od kilku wersji, być może odkąd wgrałem na niego MIUI od miuipolska. Pierwsze wciśnięcie przycisku volume tylko przywołuje pasek głośności, ale chyba go nie zmienia ani w górę ani w dół - to chyba też jest różnica w działaniu względem globala? Trochę to niewygodne gdy zmieniam głośność o 1 stopień zawsze muszę kliknąć 2 razy. Zauważyłem też, że podczas przywoływania paska kolejne wciśnięcia volume nie mają żadnego skutku przez ok 0,5 sekundy. Mam porównanie z drugim telefonem z globalem i tam działa to o wiele szybciej. Jest szansa, żeby to jakoś usprawnić w kolejnych wersjach, czy muszę pobawić się w roota i grzebanie w plikach systemowych? :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na MI5 występuje  jakiś bug. Karta sim włożona w gniazdo numer 1 od zawsze i nie mam internetu. Wyświetla się tylko ikonka 3G bez tych strzałek. Pakiety danych włączone a neta nie ma.

Gdy przełożę sim do gniazda numer 2 wszystko wraca do normalności ... Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najgorsza aktualizacja od jakiegoś czasu.

Tel MI6

Bateria znika w oczach a sam telefon się grzeje (46% zużycia pokazuje jako Android System). 

Przestał działać czytnik jako przycisk home (czy sam czytnik działa to nie wiem bo nie korzystam).

Przestało wybudzanie podwójnym tapnięciem, wyłączałem i włączałem już tą funkcję i dalej nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najgorsza aktualizacja od jakiegoś czasu.
Tel MI6
Bateria znika w oczach a sam telefon się grzeje (46% zużycia pokazuje jako Android System). 
Przestał działać czytnik jako przycisk home (czy sam czytnik działa to nie wiem bo nie korzystam).
Przestało wybudzanie podwójnym tapnięciem, wyłączałem i włączałem już tą funkcję i dalej nie działa.
Co do przycisku home zapewne wystarczy włączyć gęsty restart wylaczyc je i restart

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...