Skocz do zawartości

MIUI 9.6.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon niby wibruje ale na terminalu pojawia sie żeby zabrać karte a kasjerka mi powiedziała ze wystąpił błąd i płatność nie przeszła. 
 
U mnie IKO i gpay działają bardzo dobrze.
W IKO znów wyskakuje info o płatności.

Mam magiska i ukryłem go przed wszystkimi apkami do płatności

MI 8, Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1 hour ago, rockmonster said:

Nie masz skanowania WiFi włączonego przypadkiem w ustawieniach lokalizacji ?

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Faktycznie było coś takiego włączone, mam nadzieje że przestanie tak drenować baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję odinstalować aktualizację google to wraca mi do aktualizacji 8.94... czyli nie przed ostatniej tylko duuużo starszej wersji. Jak wrócić do przed ostatniej?
Orjon dało by się zrobić coś z tym automatycznym podświetleniem na RN5 pro? Kurde jak ktoś dzwoni to przez dłuższą chwile ekran jest ściemniony i gdy stoisz w słońcu to mija chwila aż czujnik się dostosuje a wtedy nic nie widać i nie wiadomo kto dzwoni. Już tak jest od jakiegoś czasu i jest to strasznie wkurzające.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was jest z automatycznym logowaniem do sieci WiFi? Np idąc do pracy nie loguje mi automatycznie, wracając do domu jest to samo. Muszę ręcznie się zalogować. Wcześniej łapało mi sieć i logowało już w klatce schodowej, zanim wszedłem do domu.
Oczywiście automatyczne łączenie jest włączone. b6b667296daca46f803cbc04d37813b2.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomasznowak napisał:

U mnie problem z Ok Google jest od dłuższego czasu. Jedyny sposób na naprawę komendy głosowej, to restart urządzenia. Tylko, że po pewnym czasie problem znowu powraca.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Orjon znalazł rozwiązanie. 

Poszukaj w poprzednich wypowiedziach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

To rozwiązanie OK Google o którym wspomniałem będzie działać na telefonach z snapem poniżej 845. Na 845/855 może nie zatrybić, zwykle patchujemy to plikami z Globala ale w tym tygodniu nie było jak bo Globala nie było.

Jest szansa, że w kolejnym ROMie będzie to naprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może sprawdzić czy podczas ładowania też macie 360-380 mA w Ampere? Telefon to rn5, sprawdzone na oryginalnej ładowarce i bw-s5, taki sam wynik. Na 'oko' patrząc to ładuje chyba normalnie, tylko nie wiem czy to coś z samym Ampere czy może po aktualizacji romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Jest szansa, że w kolejnym ROMie będzie to naprawione?

Tak, bo global powinien być

36 minut temu, marcinj6 napisał:

Orjon a co z tym wkurzającym podświetleniem gdy ktoś dzwoni? Da się to jakoś naprawić?

A jesteś pewien że bug jest u nas a nie np. w MIUI? Raczej wątpię by dało się to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Note 3

 

Jeszcze jedną rzecz zauważyłem.

Na tej nowej aktualizacji strasznie laguje front cam na instagramie jak włącza się filtry. Momentami nawe 1-3 fpsy. Na tylnej kamerce jest prawie że idealnie.

We wszystkich innych aplikacjach nie ma takiego problemu, filtry ze snapchata i messengera nie powodują takich spadków fps.

 

Edit: wyłączenie skanowania wi-fi nie wydłużyło za bardzo czasu na baterii.

Z tego co pamiętam to ekran pożerał najwięcej baterii, teraz jest to sygnał sieci.

Screenshot_2019-06-09-01-30-22-613_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2019-06-09-01-30-16-043_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego WIPE uzyles w TWRP? Dalvik Cache, System and Cache ???  czy do zera czysciles?
Czyściłam do zera,ale przywracałem kopię z chmury z maja i dopiero aktualizacja do najnowszej i usuwanie google,oraz instalacja samego google z maja

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Peaceul napisał:

Mi Note 3

Jeszcze jedną rzecz zauważyłem.

Na tej nowej aktualizacji strasznie laguje front cam na instagramie jak włącza się filtry. Momentami nawe 1-3 fpsy. Na tylnej kamerce jest prawie że idealnie.

We wszystkich innych aplikacjach nie ma takiego problemu, filtry ze snapchata i messengera nie powodują takich spadków fps.

Edit: wyłączenie skanowania wi-fi nie wydłużyło za bardzo czasu na baterii.

Z tego co pamiętam to ekran pożerał najwięcej baterii, teraz jest to sygnał sieci.

Trochę się zgodzę że po przejściu na pie mogą niektóre apki działać niestabilne szczególnie jak jak przywracam ich kopię z chmury. Ale proste przeinstalowanie pomaga. Co do baterii trochę racji masz wczoraj miałem tylko 4.50h sot i tak sygnał z sieci więcej zjada niż ekran. Przy oreo miałem minimum 5h, siedem bez gier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Orjon napisał:

To dodali w środę więc do tłumaczenia trafiło już w trakcie kompilacji, niektóre telefony się nie załapały po prostu.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

64316683_1023150274521894_3207385107392364544_n.thumb.png.90d3c00390499c9f78a641a602c28ef0.png62134946_638451883298512_8547908135145177088_n.thumb.png.745570dec1338b2a8a6de28dabb766b1.png

To ma chyba związek, w trakcie pisania ciągle wyskakuje mi na dole "Dodaj popularne frazy", nie znika - przez co nie mogę używać zasłoniętych znaków. Nie wiem czy to przypadkiem nie wina Gboard, ale tak się złożyło z brakiem polskiego tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo po paru dniach na Mi9 czytnik zaczyna delikatnie świrować, na szczęście reset pomaga w poprawnym działaniu.

Nie wiem jak u @mrosi sytuacja?

Jeszcze w kwestii nowego TWRP dla Mi9 @Orjon - fajna sprawa z tym hasłem, żeby dostać się do plików... szkoda tylko, że wystarczy kliknąć "Cancel" bez wypisywania hasła/wzoru żeby osiągnąć ten sam efekt i bez problemu grzebać w plikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, QBAQ napisał:

Standardowo po paru dniach na Mi9 czytnik zaczyna delikatnie świrować, na szczęście reset pomaga w poprawnym działaniu.

Jeszcze w kwestii nowego TWRP dla Mi9 @Orjon - fajna sprawa z tym hasłem, żeby dostać się do plików... szkoda tylko, że wystarczy kliknąć "Cancel" bez wypisywania hasła/wzoru żeby osiągnąć ten sam efekt i bez problemu grzebać w plikach :)

U mnie czytnik działa jako tako w Mi9.

Generalnie bardziej zadowolony byłem z czytnika w Mi6.

Jeszcze ta technologia wymaga pracy.

A co do kliknięcia CANCEL w TWRP to u mnie przerzuca do list folderów/plików ale w ich nazwach jest po prostu kasza.

Czyli działa jak trzeba :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...