Skocz do zawartości

MIUI 9.6.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, 21nikooo21 napisał:
Czy na miui.eu nie działa wywoływanie głosowe asystenta google cxy tylko ja mam taką sytuację?

Nie wiem czy tylko Ty, ale mi działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

5 godzin temu, simcold napisał:
Niestety nie mogę wrzucić tutaj filmiku.
Na telegramie masz jakby co


https://t.me/rootblog/24372

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90
 

To wideo tylko u mnie wygląda jak kartofel? Nic na nim nie widzę, ehh

EDIT. Na kompie dalej kaszana - popraw jakość nagrywania. Na ile widziałem na tyle się przyjrzałem i szału nie ma - podejrzewam, że wspiera tylko te aplikacje, które są obecne w Game Turbo - aż jedną :D Chyba, że zwyczajnie nie działa to jak powinno.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, 21nikooo21 napisał:

Czy na miui.eu nie działa wywoływanie głosowe asystenta google cxy tylko ja mam taką sytuację? :P

Może masz w asystencie wyłączone nasłuchiwanie. Chyba to też wyłącza oszczędzanie baterii 

2 godziny temu, simcold napisał:

Przeinstalowales go?

Dzięki. Aplikacja zdjęcia działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po aktualizacji w mi 8  wersji tygodniowej mam problem z Asystentem Google, nie reaguje na "Ok Google" 

Problem polega w tym, że w aplikacji nie jestem w stanie ustawić Voice Match'a na aktywny.. jak go zaznaczam to od razu sie "odznacza“ na szaro... 

Ponowne wgranie romu nie pomoglo

Proszę o pomoc

Dzięki 

 

Mam to samo w MI8

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zależy od FW czy Magisk, ale aplikacje google z profilu służbowego nadal działają niepoprawnie, podobnie jak i 4 wersje FW wstecz bo tyle przetestowałem (MI9 SE).

Widzę że dużo dzieje się w AOD spoko bo to fajna funkcja i dużo można jeszcze w niej rozwinąć.

Poprawy zużycia energii nie odczułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności działają. Po odinstalowaniu aktualizacji usług Google, mam je w wersji 15.0.90 i fix nie pozwolił ich zaktualizować. Zobaczymy jak będzie dalej.

Asystent Google nie działa. Po pierwsze nie uruchomiła się jego konfiguracja przy pierwszym uruchomieniu telefonu, po czystej instalacji systemu. Po drugie nie reaguje na konfigurację głosu - nie rozpoznaje "OK Google".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latet "Odblokowanie nagrywania 1080p i 4K w 60 fps na MI5, MI6, MIMIX2"

czy to sen?

Mam ultra pytanie, od kogo to? eszdman, xiaomi.eu, MIUI czy ktoś inny?

//niestety, u mnie tryb 4K/1080p 60fps to 30 fps, a tryb 4K 30fps to 25 fps w słabym oświetleniu. Czy ktoś ma MI5 i próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności . Mam iko. I tam niby mam niby na zielono że płatności dostępne. Niestety płatności iko nie działają. GPay wyrzuca błąd że telefon zrotowany ? Te płatności średnio potrzebne ale irytuje mnie że coś nie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, srgn1 napisał:

Mam ultra pytanie, od kogo to?

Xiaomi.eu

Co do problemu z OK Google - problem leży w najnowszej aktualizacji aplikacji Google. Odinstalujcie aktualizacje dla tej aplikacji i zainstalujcie wersję 9.88.9.21 z 26 maja. Odznaczcie autoaktualizację aplikacji w Google Play by wam się nie aktualizowała. Wtedy OK Google zatrybi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ok Google" to kwestia Googla, nie xiaomi. Kumpel na Samsungu też dziś coś wspominał, że go "Asystent nie słucha".

Płatności GPay u mnie bez zarzutu jak na razie, a Usługi Google Play mam akurat najnowsze.

Co do tego "okienka rozmowy" w stylu PIP: mam nadzieję, że xiaomi się opamięta z tego typu wodotryskami, bo szczególnie funkcjonalnie to to nie wygląda, a sama nakładka znowuż idzie w kierunku przeładowania funkcjami z których jak mniemam nawet 1/4 użytkowników nie korzysta choćby w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi9 dwa problemy:

  1. Ustawiłem odcisk palca uprzednio ustawiając wzór. Po tapnięciu na zakończenie procesu dodawania odcisku oto co następuje: ustawienie Hasło blokady (w moim przypadku wzoru) przeskakuje na pozycję wyłączoną, odcisk palca jest nadal obecny, po zablokowaniu urządzenia mogę odblokować telefon odciskiem palca, ALE mogę również odblokować przesuwając ekran w górę.. 
  2. Battery drain po włączeniu WiFi i zostawieniu telefonu na noc na biurku wystawił mnie z butów. 100% kiedy odkładałem telefon wieczorem około 22ej - dzisiaj o 6tej rano było 61%. W ustawieniach największe zużycie wskazane jest jako "Sygnał sieci" Dodam tylko, że telefon przeleżał noc na biurku, które znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie routera bez przeszkód w postaci ścian czy nawet mebli a na biurku jest zawsze full zasięg lte.

Screenshot_2019-06-07-07-31-26-053_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2019-06-07-07-27-33-606_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, paveu napisał:

Czym robiłeś downgrade?

Wchodzisz w Ustawienia i w wyszukiwarce wpisujesz "Administratorzy urządzenia". Odhaczasz "Lokalizacja urządzenia" i "Google Pay". Potem wchodzisz w sekcję Aplikacje -> Zarządzanie -> trzy kropki i "Pokaż wszystkie aplikacje". wyszukujesz Usługi Google Play, klikasz i u dołu wybierasz przycisk "Odinstaluj aktualizacje". Powinieneś wówczas mieć wersję 15.0.90. Restart telefonu i już Google nie powinno się aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płatności . Mam iko. I tam niby mam niby na zielono że płatności dostępne. Niestety płatności iko nie działają. GPay wyrzuca błąd że telefon zrotowany ? Te płatności średnio potrzebne ale irytuje mnie że coś nie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Przy płatnościach IKO wyskakuje Ci powiadomienie na całym ekranie kwotę do zapłaty itp? Ekran z pinem powyżej płatności 50 zł?
Bo mi od dwóch wersji niestety nieee. Co prawda telefon wibruje i płatność przechodzi do kwoty 50 zł

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy płatnościach IKO wyskakuje Ci powiadomienie na całym ekranie kwotę do zapłaty itp? Ekran z pinem powyżej płatności 50 zł?
Bo mi od dwóch wersji niestety nieee. Co prawda telefon wibruje i płatność przechodzi do kwoty 50 zł

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

No i tak powinno być. Ja się np z millenium nigdy nie spotkałem z jakimś ekranem z pinem. To nie blik. Co najwyżej wywala na terminalu pin.

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No i tak powinno być. Ja się np z millenium nigdy nie spotkałem z jakimś ekranem z pinem. To nie blik. Co najwyżej wywala na terminalu pin.

 

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

 

 

Taaaa ale zawsze było inaczej, to nie wina aplikacji. Coś jest skopane i nie wyskakuje nawet ekran z pinem!

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 

 
Taaaa ale zawsze było inaczej, to nie wina aplikacji. Coś jest skopane i nie wyskakuje nawet ekran z pinem!
 
Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
U mnie nigdy nie było inaczej niż jest teraz. Zawsze tak samo na mi5 było mi6 i teraz na mi9

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi na poprzedniej wersji płaciłeś normalnie? Wyskakiwał ekran z pinem do płatności powyżej 50 zł?

MI 8, Tapatalka


Tak jak wyżej. Nigdy w millenium czy poprzednio chyba w mbanku miałem nie wyskakiwał żaden ekran z pinem na telefonie. Powyżej 50 cebulionow na tel nic nie powinno wyskakiwać. Tylko na terminalu powinno.

Mi 9- xiaomi.eu 9.6.5, Magisk 19.3, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...