Skocz do zawartości

LTE 4G


Makus34

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem od kilku dobrych tyg że internet mi szwankuje mam na myśli dane mobilne bo wcześniej wszystko śmigało jak trzeba a od jakiegoś czasu pogorszyło się o posiadam abonament w orange.....

Zwróciłem uwagę że wcześniej na telefonie wyświetlał się zazwyczaj napis LTE. a teraz co najwyżej 4G i teraz zastanawiam się czy poprostu po aktualizacji wszystkim posiadaczom będący w zasięgu LTE ukazjje się 4G bo producent poprostu przy aktualizacji zmienił nazewnictwo?

Tam czy inaczej interet zaczął szwankować sprawdziłem kartę SIM i po przełożeniu do innego telefonu śmiga dobrze ...

Mimo że mieszkam w Gdańsku i wcześniej praktycznie w każdym miejscu pokazywało LTE to teraz te 4G nie pojawia się tam często tylko h+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że LTE to 4G 

Ale wcześniej widniała nazwa LTE a teraz tylko 4G zastanawiałem się czy to tylko zmiana nazewnictwa po aktualizacji... 

Kartę sprawdziłem a o chodzk z tym APN?

Robiłem testy prędkości internetu i k ile jeszcze pobieranie jest w miarę to wysyłanie 10 razy wolniejsze niż w przypadku telefknu z abonamentem w T-Mobile test robiony w tym samym czasie w tym samym miejscu kilkukrotnie z telefonem s8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiesz, że LTE to to samo co 4G to jakie znaczenie ma to, który wskaźnik się pojawia?

Co do APN - polecam poszukać na forum, kwestia była poruszana dziesiątki razy, nie ma co powielać.

Co ma wskazanie prędkości T-Mobile do Orange? Rozumiem, że zasięg jest dokładnie taki sam, odległość od nadajników taka sama, jest identyczna ilość osób, które korzystają w tym czasie z sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Litości... Porównujesz test 2 różnych sieci. Żeby mówić o problemie z urządzeniem, wykonaj ten sam test, pod ten sam BTS i z taką samą agregacją w tym samym momencie, bez tego, nie ma co w ogóle mówić o ew. problemie z urządzeniem, a co najwyżej problemem jest operator i zapchany nadajnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...