Jump to content

Mi9 SE Google Pay

Browar
 Share

Recommended Posts

Odblokowałem bootloader, zainstalowałem TWRP 3.2.3, zainstalowałem wersję stabilną V10.3.1.0.PFBCNXM

Nie działa mi Google Pay, nie mogę płacić zbliżeniowo, komunikat o możliwym roocie. SafetyNet Test przechodzi. Mogłem płacić zbliżeniowo na Globalu.

Jest to już znany komuś temat? Jest jakieś rozwiązanie?

• 2 weeks later...
Dnia 5.06.2019 o 15:49, Ciacho23 napisał:

A czemu nie korzystacie z jako domyślnej aplikacji do płatności zbliżeniowych z aplikacji swojego banku tylko przy pomocy GooglePay?

Jest to opcja dużo wygodniejsza. Mając konto w swoim banku muszę odblokować telefon, uruchomić apke + internet i przejść do płatności zbliżeniowych co wymaga również logowania.

Nie wiem w jakim banku masz konto, ale ja u siebie muszę tylko odblokować ekran.

Aczkolwiek ja i tak nie rozumiem tego ciśnienia na płacenie telefonem. W sytuacji awaryjnej owszem, ale na co dzień? Zawsze mam przy sobie portfel, a w nim kartę więc i tak łatwiej wyjąć kartę niż telefon.

Dnia 4.06.2019 o 17:22, dzidexx napisał:

Nie działa.

@Licznik1

To rozwiązanie działa:

https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/magisk-google-pay-gms-17-1-22-pie-t3929950/post79538450#post79538450 post 58, restart jest zbędny(6.), Titanium u mnie nie posiada sqlite3, wgrałem moduł. Kartę Revolut właśnie dodałem pomyślnie, nie płaciłem jeszcze.

@Browar

Witam

Czy mógłby któryś z zaawansowanych użytkowników podać łopatologicznie jak to zrobić, po przetłumaczeniu przez wujka googla nie bardzo wiem co i jak. Pięćdziesiąt perę wiosen swoje robi, niestety. Z góry dziękuję

Dzięki za zainteresowanie, mam miuiEu 10.3.1.0 wersja stabilna

Zrobiłem jak poniżej i zadziałało (opis dla starych dziadków takich jak ja:grin::-D):

Zainstalowałem Magisk-v19.3.zip oraz MagiskManager-v7.3.2

1. Uruchamiam Magisk Menager, w nim otwieram Magisk Hide i zaznaczam Google Pay i usługi Google Play
2. Czyszczę dane i pamięć podręczną dla aplikacji Google Pay.

3. Przechodzimy do recovery z aplikacji Aktualizacje klikamy w 3 kropki i klikamy na Uruchom w Recovery i klikamy na tak

4. W recovery przechodzimy do Advanced (Zaawansowane) > File manager (Menedżer Plików).
5. Z listy katalogów przechodzimy do /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db i klikamy na chmod i wpisujemy 440 i zatwierdzamy.

6. Uruchamiamy telefon

6. Otwieramy i konfigurujemy Google Pay.
5.Można płacić

Jak coś nie tak to przepraszam, mile widziane uwagi i ewentualne poprawki

Edited by mumingr
  • Thanks 2

20 godzin temu, mumingr napisał:

Dzięki za zainteresowanie, mam miuiEu 10.3.1.0 wersja stabilna

Robię tak: zainstalowałem Magisk-v19.3.zip oraz MagiskManager-v7.3.2

1. Uruchamiam Magisk Menager, w nim otwieram Magisk Hide i zaznaczam Google Pay i usługi Google Play
2. Czyszczę dane i pamięć podręczną dla aplikacji Google Pay.
3. /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db uprawnienia ustawione na 440 - nie wiem gdzie i jak to wpisać

dalej powinienem to zrobić

4. Uruchom i skonfiguruj Google Pay.
5. Voila!

Proszę o pomoc

Wchodzisz w TWRP,  tam wybierasz Advanced, potem File Manager, szukasz odpowiedniego pliku i dajesz CHMOD 440 :)

Edited by mr2k
  • Thanks 2

• 1 year later...