Skocz do zawartości
  • 0

Jaki xiaomi do 1000-1200zł zamiast iphone 7


Degnerix

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
16 godzin temu, Degnerix napisał:

Witam,
Jakiego xiaomi polecilibyście do 1000-1200zł, zastąpiłby on mojego iphone 7. Myślałem nad Redmi Note 7 lub Mi Mix 2s. A może macie jakieś inne propozycje ? Chętnie zobaczę

Z automatu odrzuc wszelkie mozliwe redmi, bo przesiadka z ip na redmi, to nie jest najlepszy pomysl.

Poluj na mi8 mix2s na amazonie, czesto pojawia sie w okolicach 1200zl. Ewentualnie jesli masz mozliwosc to dorzuc do mi9, ostatnio byl w promocji u zachodnich sasiadow za ~1600zl. To juz cena praktycznie identyczna z tymi ktore znajdziesz w chinskich sklepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, PurpleHaze napisał:

Z automatu odrzuc wszelkie mozliwe redmi, bo przesiadka z ip na redmi, to nie jest najlepszy pomysl.

Poluj na mi8 mix2s na amazonie, czesto pojawia sie w okolicach 1200zl. Ewentualnie jesli masz mozliwosc to dorzuc do mi9, ostatnio byl w promocji u zachodnich sasiadow za ~1600zl. To juz cena praktycznie identyczna z tymi ktore znajdziesz w chinskich sklepach. 

A mi 9SE? I co z gwarancja jezeli kupie na amazonie?

Edytowane przez Degnerix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 godzin temu, Degnerix napisał:

A mi 9SE? I co z gwarancja jezeli kupie na amazonie?

Masz normalna gwarancje u jednego z najbardziej prokonsumenckich sprzedawcow. Wszelkie polskie serwisy itp moga sie schowac, biora pod uwage obsluge klienta i szybkosc dzialania. 

A co ma byc z mi9 se? Telefon jak telefon, jest okrojony wzgledem mi9. Biorac pod uwage aparat, wydaje mi sie ze wychodzi gorzej niz mix2s czy mi8. Natomiast dla tych dla ktorych mniejsze gabaryty maja znaczenie, to jest dobry telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Degnerix napisał:

Czyli gwarancja w polsce jest normalnie?

Gwarancja jest amazonu. Zglaszasz usterke przez strone amazonu i do nich odsylasz (zazwyczaj kurierem zamowionym przez nich). 
Polski serwis xiaomi, ktory teoretycznie naprawia telefony xiaomi zakupione w europie u oficjalnych dystrybutorow, mozesz do nich napisac i zapytac o amazon. Ale ja bym na to nie liczyl, bo zazwyczaj to sa czcze deklaracje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...