Skocz do zawartości

powiadomienia w kratkę... mi8


kinga.t

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy Wasze powiadomienia działają Wam ok ? u mnie raz tak raz, tak, jak w samsugnu ustawiłam raz, to nawet aktualizacje, restarty nic nie zmieniały. teraz mam wrażenie, że co i rusz jest inaczej, wyłączam powiadomienia pływające i na ekranie blokady za jakis czas mam je znowu. Teraz np wyłączyłąm powiadomienia dla Whatsapp, żeby był tylko dźwięk i ikonka na pasku ze jest nowa wiadomość to raz mam tak że słyszę dzwięk i miga dioda i jest ikonka na pasku jak już odblokuję tel ze jest nowa wiadomość, a po chwili jest tak ze nie ma dżwięku tylko telefon się zaświeca, gaśnie, miga dioda .

o co tu chodzi ? czemu powiadomienia się restartują i czemu różnie działają?

Edytowane przez kinga.t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2019 o 12:57, Nezumi napisał:

Soft mamy zgadywać? O jakie aktualizacje też? Siedzę od roku na sofcie dev na Mi8, wszystkie powiadomienia działają poprawnie, nic się nie resetuje. Powiadomienia wyłączamy i w systemie i w aplikacjach.

ja mam miui global 10.3/stabilna i wiem ze powiadomienia włączamy i wyłączamy w aplikacjach, jak to robię tak żeby mi odpowiadało, to po pewnym czasie wracają do pierwotnych ustawień, lub na codzień zachowują się dziwnie, tak jak pisałam wyżej, whatsapp raz informuje dzwiękiem , raz rozświetleniem telefonu na 3 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2019 o 13:49, kinga.t napisał:

ja mam miui global 10.3/stabilna i wiem ze powiadomienia włączamy i wyłączamy w aplikacjach, jak to robię tak żeby mi odpowiadało, to po pewnym czasie wracają do pierwotnych ustawień, lub na codzień zachowują się dziwnie, tak jak pisałam wyżej, whatsapp raz informuje dzwiękiem , raz rozświetleniem telefonu na 3 s.

Z tego co udało mi się ustalić, jest to jakiś błąd najnowszej aktualizacji wersji stabilnej. Trzeba czekać na patcha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...