Skocz do zawartości

Aparat do selfie pod powierzchnią ekranu by Xiaomi i Oppo


Voltron

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.tabletowo.pl/xiaomi-oppo-smartfon-z-aparatem-pod-ekranem/amp/

Ciekawe który pierwszy, obstawiam że może to być mi mix 4 oraz one plus 7T (pro?) Lub jego odpowiednik w oppo i vivo. Robi się ciekawie, rozwój tej technologii jest coraz szybszy, a co za tym Idzie mogą wsadzić odblokowywanie twarzą 3D które będzie działać w ciemności  pod ekran. Może wtedy Apple w końcu ruszy xd ciekawe będzie mogło z tego korzystać 

Edytowane przez Voltron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tabletowo.pl/xiaomi-oppo-smartfon-z-aparatem-pod-ekranem/amp/
Ciekawe który pierwszy, obstawiam że może to być mi mix 4 oraz one plus 7T (pro?) Lub jego odpowiednik w oppo i vivo. Robi się ciekawie, rozwój tej technologii jest coraz szybszy, a co za tym Idzie mogą wsadzić odblokowywanie twarzą 3D które będzie działać w ciemności  pod ekran. Może wtedy Apple w końcu ruszy xd ciekawe będzie mogło z tego korzystać 
Skąd ten pomysł z tym ToF? Zwykła kamera to jedno, ale bardziej zaawansowane sensory to inna sprawa.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że w 2019 roku Xiaomi nadal pakuje notcha do flagowca i nie ma powiadomień, więc z tą kamerką pod ekranem to lepiej się nie podniecać  
Od 9.5.16/17 powiadomienia już sa, przynajmniej w mi8se mi nie znikają. Od zawsze mix był innowacja i wydaje mi się że najlepsze rzeczy właśnie zachowują dla niego

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt faktycznie rzeczywisty... Kamerkę schować w sumie mniejszy problem, niż wszystkie czujniki... I tu trzeba zostawić ociupinkę ramek ;-)

Przeczytałem tytuł i zgłupiałem... Toż pod ekranem miał Mix2S... I dopiero po chwili do mnie dotarło... Pod powierzchnią ekranu.... :-D

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, galakty napisał:

Przypominam że w 2019 roku Xiaomi nadal pakuje notcha do flagowca i nie ma powiadomień, więc z tą kamerką pod ekranem to lepiej się nie podniecać :) 

Już się tak nie rozpędzaj :) Typowego wcięcia w Mi9 nie ma, jeśli już czepiać się nazewnictwa - powiadomienia również są już od jakiegoś czasu wyświetlane :P

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to na becie. A beta nie równa się stable. Mało kto u nas ma Globala Betę, najczęściej jest EEA Stable bo nie da się łatwo przejść na "zwykłego" globala betę...
Jasne. Co nie oznacza, że Xiaomi tego nie poprawiło :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, oby to opatentowali tak, żeby Apple musiało bulic gruby hajs za możliwość używania tego

Wytapatalkowane z MI 8 SE


Nawet jeśli, to co to zmieni? Nazwą inaczej i zachwytom nie będzie końca :) Zgadnij kto będzie jak zwykle śmietankę spijał

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Voltron napisał:

Wracając do tematu, oby to opatentowali tak, żeby Apple musiało bulic gruby hajs za możliwość używania tego emoji16.pngemoji16.png

Wytapatalkowane z MI 8 SE
 

Bo Apple by od tego zbiedniało, błagam... 

Poza tym oni mają skanowanie 3D, więc jeden taki aparacik pod ekranem nie załatwia sprawy, chyba że się cofną, usuną skanowanie i dadzą czytnik pod ekranem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Apple by od tego zbiedniało, błagam... 
Poza tym oni mają skanowanie 3D, więc jeden taki aparacik pod ekranem nie załatwia sprawy, chyba że się cofną, usuną skanowanie i dadzą czytnik pod ekranem. 
Skanowanie pod ekranem

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie tak hop siup, bo w tych miejscach musi być ten specjalny ekran, to nie jest tak że cały ekran jest przezroczysty. Tak samo jak teraz jest z czytnikiem optycznym palców, masz "dziurę" w ekranie. Podejrzewam że nie można sobie ot tak wycinać 4 dziury obok siebie, żeby zmieścić wszystko (musiałbyś całego notcha pod ekran schować). Pewnie kiedyś to będzie możliwe, u Apple w 2030 :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie tak hop siup, bo w tych miejscach musi być ten specjalny ekran, to nie jest tak że cały ekran jest przezroczysty. Tak samo jak teraz jest z czytnikiem optycznym palców, masz "dziurę" w ekranie. Podejrzewam że nie można sobie ot tak wycinać 4 dziury obok siebie, żeby zmieścić wszystko (musiałbyś całego notcha pod ekran schować). Pewnie kiedyś to będzie możliwe, u Apple w 2030  

Pewnie tak, póki co, to kpią z swoich fanbojow sprzedając im monitor za 6000$ bez podstawki (nogi), a noge osobno za 1000$ nawet na konferencji publiczność cisnęła bekę otwarcie.

 

Wytapatalkowane z MI 8 SE

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...