pkonrad

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Po wczorajszej aktualizacji do MIUI 11 zauważyłem, że jak dostaję smsa czy jakieś inne powiadomienie to otrzymuję tylko sygnał dźwiękowy, a ekran w ogóle się nie podświetla... O co kaman? w ustawieniach niby mam wszystko włączone, uprawnienia na powiadomienia na ekranie blokady również. Jakiś bug?

• Like 1

Dnia 6.11.2019 o 19:32, kredzion napisał:

Po wczorajszej aktualizacji do MIUI 11 zauważyłem, że jak dostaję smsa czy jakieś inne powiadomienie to otrzymuję tylko sygnał dźwiękowy, a ekran w ogóle się nie podświetla... O co kaman? w ustawieniach niby mam wszystko włączone, uprawnienia na powiadomienia na ekranie blokady również. Jakiś bug?

Zaglądałeś w Ustawienia - > Ekran zawsze włączony - > "Gdy pojawią się ..." ?

Screenshot_2019-11-06-19-43-37-904_com.android.settings.jpgScreenshot_2019-11-06-19-43-46-853_com.miui.aod.jpg

• Like 1

Aktualizacja będzie, kiedy będzie. Człowiek potrzebuje do życia jeść, pić, spać, oddychać i wydalać. Aktualizacja systemu w telefonie nie jest niezbędna do życia. 

Radzę się ogarnąć i cierpliwie czekać, bo za chwilę polecą warny za spam.

Niczym Osioł w Shreku: "Daleko jeszcze...?"...

• Like 2

Jak widać, aktualizacja pojawia się o różnym czasie u użytkowników, i w sumie ciekawym co wpływa na taki stan rzeczy. Niektórzy pisali tu praktycznie natychmiast o otrzymaniu aktualizacji, ja musiałem czekać dobre kilka dni. Dodam, że posiadam telefon z oficjalniej, polskiej dystrybucji.

W zdecydowanej większości telefonów tak jest. Chodzi o nie obciążanie serwerów. Ale tak jak ktoś wyżej napisał aktualizacja do życia jest nie potrzebna można ten dzień dwa poczekać.

• Like 1

Na Pie - to określa pierwsza literka w nr wersji i wersja Androida na końcu nazwy pliku. EEA Stable ma jakieś poprawki na Europę (wymogi UE?)

Jestem obecnie na miui 9.11.14 na andku 10. Jak chcę zainstalować to powyższe global stable to robie w twrp factory reset i format data?

Ja bym zrobił tak: wipe/format data > powrót na ostatnią betę Pie > odpalenie > dopiero potem wgranie Globala. Na Mi 9 niektóre osoby które wracały z xiaomi.eu na Globala bezpośrednio (z starą wersją Andka) zbrickowały telefony.

Miui 11 i problem powiadomien rozwiazany. Jest jakas apka pokazujaca predkosc polaczenia z prawej strony notcha? Bo systemowo tylko z lewej a to zajmuje sporo miejsca.?? Ktoscos wie ?

Po aktualizacji do MIUI 11 na zablokowanym ekranie zaczął pojawiać mi się jakiś jakiś asystent, ma ktoś coś podobnego? IMG_20191122_141945.thumb.jpg.6181ff3112b489c488d45b59a7447cfd.jpg

Edited by qwerty_kb

Xiaomi wydało downgrate EEA Stable ROM dla Mi 9 SE. Obecnie najnowszą wersją ROMu jest MIUI V10.3.11.0.PFBEUXM

Recovery - https://bigota.d.miui.com/V10.3.11.0.PFBEUXM/miui_GRUSEEAGlobal_V10.3.11.0.PFBEUXM_de295e7f9f_9.0.zip

OTA (z wersji V11.0.4.0) - https://bigota.d.miui.com/V10.3.11.0.PFBEUXM/miui-blockota-grus_eea_global-V11.0.4.0.PFBEUXM-V10.3.11.0.PFBEUXM-33078dfc8a-9.0.zip

Edited by pkonrad

5 godzin temu, pkonrad napisał:

Xiaomi wydało downgrate EEA Stable ROM dla Mi 9 SE. Obecnie najnowszą wersją ROMu jest MIUI V10.3.11.0.PFBEUXM

Ciekawe. Ja mam 11, normalnie pobraną przez OTA. Wszystko chodzi poprawnie. Wersja EEA

Ciekawe. Ja mam 11, normalnie pobraną przez OTA. Wszystko chodzi poprawnie. Wersja EEA

Ja nie mam Mi 9 SE więc nie wiem. Wrzuciłem to co się pojawiło na serwerach Xiaomi.

Jak zainstalować OTA z pliku w MIUI 11 Global?

W aplikacji Aktualizacje nie ma opcji instalacji z pliku, w Mi Recovery jest tylko WIPE, REBOOT i Connect with MI Assistant.

Edited by grabtom

3 minuty temu, grabtom napisał:

W aplikacji Aktualizacje nie ma opcji instalacji z pliku

Pojawi się jak 10 razy klikniesz w logo z wersją Miui w aktualizacjach.

• Thanks 1

Ostatnio miałem dziwną sytuacje. Prawdopodobnie zrobiła mi się nieświadomie automatyczna aktualizacja. Nie widzę innego logicznego wytłumaczenia. Musiałem wyłączyć telefon, gdy chciałem go włączyć, już mi się nie udało - zapętlił się. Może ma to jakiś związek z tym downgradem... Jest to mały kłopot, bo telefon ma 3 tygodnie, nieodblokowany bootloader, niezalogowany na Koncie Xiaomi, ale jest komunikacja przez Pc Suite Mi Phone Assistant i szansa na flash tego starszego ROMu bez czekania na odblokowanie bootloadera...

Edited by lavatann

Brak połączenia między MI 9 a Mi PC suite - w programie wyskakuje ostrzeżenie dot. 'niezaktualizowanego urządzenia', natomiast telefon jest zaktualizowany (MIUI Global 11.06 - 11.0.6.0(QFAEUXM))

2020-01-01_04h00_16.png

Screenshot_2020-01-01-03-59-33-360_com.android.updater.png

Angielskie Mi PC Suite nie działa z nowymi urządzeniami od jakichś... Hm... 3 lat.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

EEA Stable ROM

MIUI V11.0.6.0.PFBEUXM

Recovery (2.1 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.PFBMIXM/miui_GRUSGlobal_V11.0.6.0.PFBMIXM_df3fdf69d6_9.0.zip

OTA (485 GB)https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.PFBMIXM/miui-blockota-grus_global-V11.0.4.0.PFBMIXM-V11.0.6.0.PFBMIXM-662b46bba9-9.0.zip

Changelog

• Updated Android Security Patch to December 2019. Increased system security

Global Stable ROM

MIUI V11.0.6.0.PFBMIXM

Recovery (2.1 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.PFBEUXM/miui_GRUSEEAGlobal_V11.0.6.0.PFBEUXM_6e5dea41d3_9.0.zip

OTA (591 GB)https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.PFBEUXM/miui-blockota-grus_eea_global-V10.3.11.0.PFBEUXM-V11.0.6.0.PFBEUXM-446d58ef2e-9.0.zip

Changelog

• System
    • Updated Android Security Patch to December 2019. Increased system security.
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • Fix: Couldn't open notification settings in the Notification shade in Second space
    • Fix: Couldn't open the Notification shade in some cases
  • Clock
    • Optimization: More obvious naming for local time
  • Security
    • Optimization: Localized payment security icon for India
  • Other
    • Fix: Images overlapped in scrolling screenshots

W EEA 11.0.6.0 dostępna jest aplikacją Motwy dla regionu Polska.

Na Global też, nie tylko na Mi 9 SE, ale na wszystkich tel. od Xiaomi, które zostały update w tym roku.

Panowie wiadomo czemu taka cisza z aktualizacjami do androida 10? Miało być 4q 2019 a za chwilę będzie koniec q1 2020 :-(

A kolega telewizji nie ogląda? W chinach panuje epidemia.

• Thanks 2

Widzę jakąś nową aktualizacje dla 9 SE EEA. 11.0.13.0 ma już ktoś? 

Edited by wjarzab

4 godziny temu, wjarzab napisał:

Widzę jakąś nową aktualizacje dla 9 SE EEA. 11.0.13.0 ma już ktoś? 

Instalowałeś? Widzę tylko na en.miui.com. Na żadnym znanym mi trackerze nie ma tej wersji.