Jump to content

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

pkonrad

Recommended Posts

Dziękuję. A czy to finalne wydanie i finalnie pojawi się w ota? Warto wgrywać czy lepiej póki co pozostać na androidzie 10?
Wystarczyło by przeczytać kilka postów wstecz i zorientować się, że nie jest to finalna wersja bo takiej jeszcze nie ma. Dlatego też nie masz dostępnej ota. Zaoszczędził byś czas i nie czekał na odpowiedzi.. Jak będzie finalna z pewnością ktoś poinformuje o tym w tym wątku..

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, x01 napisał:

Wystarczyło by przeczytać kilka postów wstecz i zorientować się, że nie jest to finalna wersja bo takiej jeszcze nie ma. Dlatego też nie masz dostępnej ota. Zaoszczędził byś czas i nie czekał na odpowiedzi.. Jak będzie finalna z pewnością ktoś poinformuje o tym w tym wątku.. emoji37.png

Witaj,ja dostalem wersje 12.5.1 przez OTA (a nie bylem zapisany do programu Mi Pilot) wiec chyba przypadkiem sie udalo,ale owszem nie jest to finalna wersja mimo ze pisze ze stabilna ale nadal beta,ma duzo bledow-nie az tak razacych-ale sa i oby w finalnej wersji zostaly poprawione:-)

1 godzinę temu, PAFFKO napisał:

12.5.1.0 udostępniają już od jakiegoś czasu, jak zwykle na początku nielicznym

Podejrzewam ze jestesmy po prostu testerami,zeby pozniej reszta dostala dopracowana i oczekiwana wersje:-)

po aktualizacji do miui 12.5 global nadal jest dialer xiaomi z możliwością nagrywania rozmów?
Tak, na szczęście zostawili

• Thanks 1

Po aktualizacji do 12.5.1 global zauważyłem ze przydatna opcja włączenia trybu cichego na określony czas (30 min, godzina  i dwie) znikła. Można to jakoś włączyć gdzieś?

21 godzin temu, niwdew napisał:

Po aktualizacji do 12.5.1 global zauważyłem ze przydatna opcja włączenia trybu cichego na określony czas (30 min, godzina  i dwie) znikła. Można to jakoś włączyć gdzieś?

można za to właczyć tryb 'nie przeszkadzac' z odliczaniem czasu

miui-12.5-1-medium.png

po aktualizacji do miui 12.5 dalej nie mogę odinstalować tego g np. yt, chrome itp., a niby w nowej wersji miało być minimum apek w sofcie

chińczyki znowu oszukali?