Skocz do zawartości

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Garmit a po co ci aktualizacja?zle ci telefon dziala? Nie nadaje sie do uzytku bo nie ma aktualizacjii? Powinienes sie cieszyc ze sa tak rzadko(w szajsungach maja co miesiac) bo oznacza to ze nie maja duzych luk i bledow w zabezpieczeniach,a zeby miec tylko cyferke wyzej w oprogramowaniu to nic to nie daje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma gorzej na baterii. Na miui 11 było lepiej. Root zrobiony to wywaliłem te chińskie apki typu mi coin, opinie i inne takie. Trochę się poprawiło ale liczę, że lepiej zoptymalizują przy kolejnym wydaniu. A tak poza tym to poprawki zabezpieczeń. 

Edytowane przez Garmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Dnia 22.04.2021 o 18:24, zoltan78 napisał:

@wjarzab Masz wyraźnie napisane w komentarzu, podajemy linki tylko do oficjalnych serwerów. 

no chyba nie widzę. ale spoko. z serwisu który podałem linki prowadza do oficjalnych serwerów MI.

W każdym bądź razie, instalował już ktoś? W OTA jeszcze tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Na tym 12.5.1.0 co kilka dni telefon sam się wyłącza, odkrywam przypadkiem. Co można zrobić poza full wipe? Jest jakich cache do wyczyszczenia?

mam od tygodnia i nie zauważyłem. co ciekawe, zainstalowało sie mimo że nie jestem w programie MiPilot

Edytowane przez wjarzab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z uzytkownikow miui 12.5.1 ma problem ze Spotify? Tzn po wylaczeniu aplikacji za chwile pojawia sie znowu na ekranie blokady a na panelu powiadomien zostaje dziura (pusta przestrzen) z ktora nic nie da sie zrobic...troche wkurzajace bo na miui 12 wszystko smigalo bez problemowo...jest jeszcze pare niedorobek ktore mnie irytuja (przyciecia animacji mimo ustawien na 0.5 w opcjach programistycznych) i przy odebranych wiadomosciach na belce powiadomien jest "odznacz jako przeczytane", "usun" i w polowie zasloniete jest "odpowiedz" co miui 12 bylo normalnie widoczne i przejzyste,no ale 12.5.1 to wersja stabilna ale nadal beta wiec moze to poprawia..

Edytowane przez fred324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z uzytkownikow miui 12.5.1 ma problem ze Spotify? Tzn po wylaczeniu aplikacji za chwile pojawia sie znowu na ekranie blokady a na panelu powiadomien zostaje dziura (pusta przestrzen) z ktora nic nie da sie zrobic...troche wkurzajace bo na miui 12 wszystko smigalo bez problemowo...jest jeszcze pare niedorobek ktore mnie irytuja (przyciecia animacji mimo ustawien na 0.5 w opcjach programistycznych) i przy odebranych wiadomosciach na belce powiadomien jest "odznacz jako przeczytane", "usun" i w polowie zasloniete jest "odpowiedz" co miui 12 bylo normalnie widoczne i przejzyste,no ale 12.5.1 to wersja stabilna ale nadal beta wiec moze to poprawia..
Potwierdzam istnienie pustej dziury po Spotify

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2021 o 15:23, wjarzab napisał:

dlaczego usunieto moj poprzedni komentarz o nowym miui 12.0.5 dla se eea???

 

https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QFBEUXM/miui_GRUSEEAGlobal_V12.0.5.0.QFBEUXM_6aea8866c8_10.0.zip

mam 12.0.4 (QFBEUXM) i wciąż nie wyszukuje mi nowszej wersji do automatycznej aktualizacji. Ktoś też tak ma? Jest jakiś powód dla którego 12.0.5 nie trafiło do OTA? Bo nie wiem czy instalować paczkę ręcznie czy olać i zostać na tym co mam.

 

Drugie pytanie to czy mając QFBEUXM mogę wgrać RFBMIXM? Bo widzę że wersja 12.5.1.0 ma już nadroida 11. Z drugiej strony zależy mi na dlalerze od xiaomi, głównie na możłiwości nagrywania rozmów.

A może są jakieś przecieki, informacje że QFBEUXM też dostanie androida 11?

Edytowane przez pl_shibby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pl_shibby napisał:

Drugie pytanie to czy mając QFBEUXM mogę wgrać RFBMIXM? Bo widzę że wersja 12.5.1.0 ma już nadroida 11. Z drugiej strony zależy mi na dlalerze od xiaomi, głównie na możłiwości nagrywania rozmów.

 

Nie możesz.

Dla twojej wersji jest dostępna taka paczka: https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RFBEUXM/miui_GRUSEEAGlobal_V12.5.1.0.RFBEUXM_0c905c26ed_11.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...