Skocz do zawartości

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz podłączyłem pod samochód i pokazała się animacja, okazało się że jak mam podłączone pod auto i uruchomiony android auto to nie mogę wybudzić telefonu przyciskiem power, chyba że za chwilę będzie ok. Co do Ochrony Prywatności to mam takie coś 

Screenshot_2020-08-21-11-20-26-736_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-08-21-11-20-36-939_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyła mi aktualizacja ota V12.0.1.0.QFBMIXM pobralem ją, telefon się zresetował i już nie włączył się tylko został w twrp. Pobralem jeszcze całość i chciałem zainstalować przez otg w twrp i też nie poszlo. Sformatowałem partycje system i twrp mi zniknęło telefon został w trybie fastboot. Czy wszystkie aplikacje i dane na telefonie mi się skasowały? Co robiłem źle? 

Edytowane przez tomn95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dzidexx napisał:

Wszystko.

Aktualizacje OTA współpracują tylko ze stock recovery.

Nie czyści się partycji system bez ważnego powodu.

Pobierz rom dla fastboot i wgraj MiFlash'em bez czyszczenia i blokowania bootloader'a. Być może się uda i dane zostaną. 

Ale pobrać ten sam Rom co był zainstalowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po automatycznej aktualizacji na MIUI 12 (tel. z polskiej dystrybucji) przestały mi przychodzić pewne powiadomienia np. info o nowym filmie na subskrybowanym kanale na YT, albo komentarze na fejsbuku pod moim postem...Wszystko mam pozaznaczane by przychodziło, również w wyżej wymienionych aplikacjach, ale niestety ni chu chu., tego typu rzeczy nie przychodzą w powiadomieniach...Czy i u was jest ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fido to musisz wgrać https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/wallpaper/wallpaper-alpha-2-3-95-07221822-release/wallpaper-alpha-2-3-95-07221822-android-apk-download/ a potem Launcher aktywności ze sklepu i zrobić nim skrót do superwallpaper (trzeba nadać mu uprawnienia do robienia skrótów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2020 o 19:19, bartek456 napisał:

Jaki custom ROM polecacie na Mi9 SE? Ewentualnie na której wersji MIUI najdłużej na baterii wam działał?

Testowalem rozne customy i jednak wole dobrze wykastrowane miui z syfu.

Na tych customach wiecznie cos mi nie lezalo.

Ale testuj. . Ze wszystkich jakie sprawdzalem najkorzystniejszy chyba jest evolution x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2020 o 19:19, bartek456 napisał:

Jaki custom ROM polecacie na Mi9 SE? Ewentualnie na której wersji MIUI najdłużej na baterii wam działał?

Ostatni xiaomi.eu przed aktualizacją androida był dla mnie najlepszy. Chyba wszystko działało, ale nie korzystam z wszystkiego w Mi9SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...