Skocz do zawartości

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, pkonrad napisał:
1 godzinę temu, Sebeek napisał:
Wycofali aktualizacje czy jak?
Jeszcze wczoraj miałem aktualizacje a dziś już nie mam jej dostępnej

Zainstaluj z pliku. Linki wrzuciłem kilka postów wcześniej.

Nie ma u mnie "Instancja z pliku"

Screenshot_2019-09-26-19-28-27-345_com.android.updater.thumb.png.fa40c41f265db71f1fbfd0660209029b.png

 

@edit ok mam, trzeba było kilka razy kliknąć na logo miui

Edytowane przez Sebeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.10.2019 o 14:08, mtc_majstet napisał:

Czy i u Was, korzystających z notchtest, po każdym restarcie telefonu trzeba na nowo czyścić dane aplikacji i konfigurować notchtest aby wyświetlał powiadomienia? Mam zaznaczony autostart i wszystkie uprawnienia jak w instrukcji. 

Działa normalnie, samo z siebie 

Edytowane przez wjarzab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
13 godzin temu, TheTick napisał:

W końcu działające powiadomienia! Normalnie nie wierzę... A niektórzy mówili, że ich nigdy nie będzie.

Działają, działają. Chyba nawet rozbudowane możliwości ich konfiguracji

20 godzin temu, tosieks napisał:

VoLTE działa od kilku godzin. VoWiFi nie działa.

W jakiej sieci uruchomiła es?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria też jakby poprawiona, ale pewnie zostanie to zweryfikowane po kilku dniach używania. W każdym razie nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miał 40% o 21:00 po całym dniu używania telefonu w sposób jaki ja używam (2x karty SIM aktywne, bluetooth włączony, NFC włączone, jasność na auto, dużo rozmów, dużo smsów, dużo wifi i dużo danych komórkowych). Przeważnie ok 21:00 miałem 15-20% po całym dniu... Jak na razie miłe zaskoczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chris_007 napisał:

W jakiej sieci uruchomiła es?

W Play. Do tej pory działało bez problemu po przełożeniu karty do iPhone i S9. 

 

1 godzinę temu, TheTick napisał:

Bateria też jakby poprawiona, ale pewnie zostanie to zweryfikowane po kilku dniach używania. W każdym razie nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miał 40% o 21:00 po całym dniu używania telefonu w sposób jaki ja używam (2x karty SIM aktywne, bluetooth włączony, NFC włączone, jasność na auto, dużo rozmów, dużo smsów, dużo wifi i dużo danych komórkowych). Przeważnie ok 21:00 miałem 15-20% po całym dniu... Jak na razie miłe zaskoczenie. 

Moje subiektywne odczucie jest odmienne.

 

Generalnie jest szybciej, płynniej. Spójnie graficznie, przyjemne cywilizowane dźwięki. Bardzo przyjemna ewolucja. Pojawiła się jedynie irytująco duża czcionka w niektórych miejscach, która często jest obcinana albo ucieka poza ekran.

IMG_20191105_214145.thumb.jpg.41f1a74f56968d1505eee91029732c5b.jpg

Edytowane przez tosieks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do doopy jest ta akualizacja. Nie dość że zlikwidowali mój ulubiony motyw z bardzo oryginalnym, czarnym wygaszaczem, usunęli me ulubione tapety zastępując je innymi, które ni chu chu mi się nie podobają, to jeszcze na dodatek zlikwidowali opcję chowania paska powiadomień przy jakimkolwiek dotknięciu, co było bardzo wygodne. Teraz jak uruchamiam np. Wi-Fi, to muszę jeszcze dodatkowo kliknąć by pasek się schował, wrrrrrrrrrr.

A te nowe animacje powiadomień przychodzących przy wyłączonym ekranie wyświetlają się tylko jednorazowo haha, a ja myślałem, że będzie to działać jak dioda powiadomień, i że będzie to cały czas tak świecić lub mrugać. Do kitu z czymś takim. Więc po co mi to, skoro musiałbym akurat patrzeć na zablokowany telefon, by jednorazowo zauważyć te animacje?

Edytowane przez marecki
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej aktualizacji do MIUI 11 zauważyłem, że jak dostaję smsa czy jakieś inne powiadomienie to otrzymuję tylko sygnał dźwiękowy, a ekran w ogóle się nie podświetla... O co kaman? w ustawieniach niby mam wszystko włączone, uprawnienia na powiadomienia na ekranie blokady również. Jakiś bug?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2019 o 19:32, kredzion napisał:

Po wczorajszej aktualizacji do MIUI 11 zauważyłem, że jak dostaję smsa czy jakieś inne powiadomienie to otrzymuję tylko sygnał dźwiękowy, a ekran w ogóle się nie podświetla... O co kaman? w ustawieniach niby mam wszystko włączone, uprawnienia na powiadomienia na ekranie blokady również. Jakiś bug?

Zaglądałeś w Ustawienia - > Ekran zawsze włączony - > "Gdy pojawią się ..." ?

Screenshot_2019-11-06-19-43-37-904_com.android.settings.jpgScreenshot_2019-11-06-19-43-46-853_com.miui.aod.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja będzie, kiedy będzie. Człowiek potrzebuje do życia jeść, pić, spać, oddychać i wydalać. Aktualizacja systemu w telefonie nie jest niezbędna do życia. 

Radzę się ogarnąć i cierpliwie czekać, bo za chwilę polecą warny za spam.

Niczym Osioł w Shreku: "Daleko jeszcze...?"...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, aktualizacja pojawia się o różnym czasie u użytkowników, i w sumie ciekawym co wpływa na taki stan rzeczy. Niektórzy pisali tu praktycznie natychmiast o otrzymaniu aktualizacji, ja musiałem czekać dobre kilka dni. Dodam, że posiadam telefon z oficjalniej, polskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...