Skocz do zawartości

Wracające powiadomienia Messenger


Exumx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem dotyczy Messengera. Zawsze miałem wyłączone powiadomienia dzwiekowe, wibracje oraz pływające na górze ekranu, zostawały tylko te na ekranie blokady i dioda powiadomień.

W dniu dzisiejszym same włączyły mi się wszystkie powiadomienia. Po ich wyłączeniu wszystko jest ok przez godzinę czasu, po godzinie znów wszystkie sa aktywowane..

Ma ktoś też taki problem lub wie jak go rozwiązać? Sytuacja jest dość uciążliwa.

 

Pocophone MIUI 10.3.4.0

Edytowane przez Exumx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, mam taki sam problem na Redmi Note 7. Bardzo irytujące, wyłączam wszystkie powiadomienia messengera poza wibracjami, a za chwilę znowu widzę plywajace okno. Podejrzewam, że to mogło się wydarzyć po jakiejś aktualizacji systemowej, którą bezmyślnie zainstalowałam. Daj proszę znać, jeśli uporasz się z tym problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Karolina12 napisał:

Hej, mam taki sam problem na Redmi Note 7. Bardzo irytujące, wyłączam wszystkie powiadomienia messengera poza wibracjami, a za chwilę znowu widzę plywajace okno. Podejrzewam, że to mogło się wydarzyć po jakiejś aktualizacji systemowej, którą bezmyślnie zainstalowałam. Daj proszę znać, jeśli uporasz się z tym problemem. 

Witam. Po ostatniej aktualizacji Messengera do wersji 218.0.0.18.113 problem wydaje się już nie występować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...