Skocz do zawartości

RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Wi-Fi działa cały czas super bez względu na wersję androida.Co do baterii to moim zdaniem jest Dobrze chociaż jak telefon był nowy to bateria trzymała dłużej. Zapominamy że ciągle przybywa aplikacji które obciążają dodatkowo. U mnie bateria trzyma teraz 2-3 dni czasem trochę dłużej.Tylko że w nocy kilka godzin telefon jest wyłączony.Teraz dołożyłem jeszcze smartwatcha i przed ostatnią tzn dzisiejszą aktualizacją do 10.3.2.0 telefon ładowałem co dwa dni. Tylko to naprawdę jest u każdego inaczej.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rush1221 napisał:

Też używam ze smartwatch Xiaomi amazfit pace ciągle sparowany i widoczny a bateria trzyma trzy dni - android 8.1

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli jest dobrze .......Ja też nie narzekam .Zrobisz jak uważasz .......nikt za Ciebie  nie zdecyduje,takie jest życie:)

pozdrawiam ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was wygląda telefon po najnowszej aktualizacji, ale u mnie bez sensu całkiem. Bateria leci w dół w oczach, a i przyciąć się czasem potrafi m.in ładowanie ekranu po powrocie do ekranu głównego, aplikacje też muszą niejednokrotnie pomyśleć zanim się uruchomią. U was może inaczej, ale u mnie aktualizacja na duży  minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2019 o 00:59, Igorius napisał:

Ani na Chrome ani na Opera nie działa, niestety. Link jak wygląda na felerny, czy coś.

Już któraś osoba z kolei osoba pisze Ci, że działa. Odpal to na przeglądarce od xiaomi. A jak nie potrafisz pobrać to wejdź na kompa pobierz i wrzuć na telefon. Nam działa więc problem jest U CIEBIE.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W dniu dzisiejszym pojawiła się aktualizacja do MIUI 11 dla Redmi Note 5


MIUI V11.0.3.0.PEIMIXM


Recovery (1.7 GB)https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PEIMIXM/miui_HMNote5Global_V11.0.3.0.PEIMIXM_ff4c5a6b1a_9.0.zip

OTA (544 MB)https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PEIMIXM/miui-blockota-whyred_global-V10.3.2.0.PEIMIXM-V11.0.3.0.PEIMIXM-bc8ea149fd-9.0.zip


Changelog

  • Comprehensive design optimized for full screen display devices
    • Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content
  • Sounds of nature
    • Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones
    • Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does.
  • Mi Share
    • Transfer files from phone to phone at breakneck speeds
  • Documents
    • Preview your documents before you open them
    • Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer
  • Printing
    • Print photos and files directly from your phone without installing any additional apps
  • More features
    • Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done.
    • Quick replies. Reply to messages from any app.
    • Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  • System
    • New: Editing, sharing, and customizing your screenshots is now much easier
    • Optimization: Updated Android Security Patch to November 2019. Increased system security.
  • Settings
    • Fix: Wi-Fi page wasn't displayed correctly
  • Game speed booster
    • New: Continuous swiping opens an additional menu in Game Turbo now
    • New: You can create a Home screen shortcut for Game Turbo now
    • Refreshed start page of Game Turbo
    • Auto brightness, screenshot gestures, and Reading mode can be turned off automatically when Game Turbo is on
    • A major upgrade for the toolbox in Game Turbo: autoplay and switching between data SIM cards are available now
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualizacja wgrana telefon śmiga nawet ok. Region do wyboru tylko chiński.

Dziś instalacja aplikacji Mc Donald's i komunikat: Ze względów bezpieczeństwa na niektórych smartfonach dostęp do sekcji okazYeah! i możliwość założenia konta są ograniczone. Dotyczy to urządzeń z systemem iOS, w których zostało odinstalowane zabezpieczenie blokujące możliwość instalacji aplikacji spoza wirtualnego sklepu App Store (tzw. jalibreak), lub urządzeń z tzw. zrootowanym systemem android. D2-401.2BILGR-HLKVI-TRUML-XVN-8-4388.

 

 

Edytowane przez yetiwest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może do czego służy ikona ludzika po prawej stronie na dole

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Na razie widzę że użycie powoduję niebieską ramkę ekranu s następnie po dotknięciu ekran się powiększa.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...