Skocz do zawartości

Gcam MOD


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mimo wszystko nadal używam wersji pod MI8 - MGC_6.1.021_MI8_V2e - mimo zepsutego trybu nocnego działa całkiem dobrze, miałem co prawda zwiechy jak robiłem 5-6 zdjęć pod rząd, ale za to tylko ta wersja obsługuje dwie z 3 kamer. Jak BSG opracuje apkę dla 9se wspierającą więcej niż 1 obiektyw to przeskoczę na nią.

Co do ustawień w tej mojej wersji:

bsg mod settings - fix - buffer fix
add aux to camera switch (wł)

Poza tym mam włączoną kontrolkę hdr+, enhanced hdr+ in portrait mode i parę innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa wersja gcam. Przy okazji - mógłby mi ktoś wytłumaczyć różnicę w opcjach dotyczących quality HDR+ enhanced oraz quality night sight? Wiem że ustawiając na +2 w night sight telefon dłużej robi zdjęcie ale jak się to przekłada na jakość? Moge jedynie wywnioskować że na niestabilnym trzymaniu telefonu w nocy mniej rozmazane zdjęcie wyjdzie przy ustawieniu na "default". Tak samo - final jpg quality HDR + na ile % ustawić i dlaczego? Do tego - w nowej wersji pojawiła się dodatkowo możliwość wybrania w tej opcji "google". O co chodzi?32cf0747fdbf70c636ee1742375f93e4.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy u Was też nie ta aplikacja tnie? Jak mam zrobić kilka zdjęć pod rząd, to przy piątym czy siódmym zaczyna klatkować i zawiesza się na kilka sekund. 

Ogólnie przestałem ja używać, bo samo zrobienie zdjęcia w trybie auto zajmuje sekundę a nie ułamek, jak w stockowej aplikacji aparatu.

Chyba, że mam coś namieszane i nie powinno tyle czasu zajmować zrobienie zdjęcia?

Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2019 o 09:13, dzidexx napisał:

Domyślnie włączone.

Tylny, przód, szeroki, przód, tylny...

dzieki , ogolnie gcam d*py nie urywa... aparat w mi9se spoko , ale tryb portretowy jakos nie powala... szczegolnei ten przyblizony ,, czy on jest robiony tym gorszym obiektywem ? za dnia zdjecia z stocka sa lepsze niz z gcama.. tylko tryb nocny - tu przewaga gcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, zezima napisał:

Świetny ten gcam @TheTick! Dzięki za wrzucenie tutaj, gdzie go znalazłeś?

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

 

Pod tym adresem jest już nowsza wersja z 07/10/2019 i tam też od góry będą pojawiały się nowsze wersje - nie tylko dla mi9se. Polecam. 

Edytowane przez TheTick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 9.11.2019 o 21:38, dzidexx napisał:

Przeczytałeś ten wątek? W pełni działają 3 (trzy) mody, tylko 1 (jeden) na Android 10.

BSG, Fu24 i HyperCam(jairo_). Wypróbuj i sam(lub dziewczyna) zdecyduj.

Na HyperCam zauważyłem że obraz na trybie nocnym strasznie się wiesza. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 26.11.2019 o 18:39, dzidexx napisał:

Na tej samej stronie(cels.., Jairo...) są różne config.xml, sprawdź je. Sam też możesz zrobić własne ustawienia i je zapisać.

Na poprzedniej stronie wrzuciłem MagiskBufferFix.zip, może pomóc.

Ten fix całkowicie crashuje gcama niezależnie od wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie wiem czy to nowość dla tutejszych użyszkodników, zapodam:
Świetnie sprawuje się wersja by Burial, posty @mark1998HUN:
https://forum.xda-developers.com/mi-9-se/themes/gcam-mod-t3919665/post81668411#post81668411 kliknij thanks.
Wymaga buffer_fix, ta wersja nie koliduje z MiuiCam(przynajmniej u mnie):
grus-fix-buffer-TWRPv2.0_3a_Q.zip
 
Jak się tego buffer fixa instaluje?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...