Skocz do zawartości

MIUI 9.5.30


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2 minuty temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Jak wyłączyć powiadomienia o nowszej wersji Miui? Kiedyś była możliwość a teraz nie widzę emoji848.png

Ustawienia -> Powiadomienia i pasek stanu -> Powiadomienia aplikacji -> na liście "Aktualizacje" , po tapnięciu wyłączasz suwakiem powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Mix2s to raczej telefon niszowy tutaj, stąd mało w ostatnich wątkach zgłaszanych problemów dot. wspomnianego. Pytanie - czy został usunięty "pogłos" w trakcie rozmowy w najnowszych romach dla Mix2s? Czy też nadal ta podstawowa funkcja telefonu jest upośledzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 9 SE mam od 10 dni, tydzień oczywiście na Globalu na zabokowanym BL (tu było wszystko OK). W sobotę zdjąłem, wrzuciłem 9.5.30 i mam irytującą przypadłość. Przy wygaszaniu ekranu na odblokowanym ekranie pasek stanu na górze znika wcześniej, niż cały ekran. Ktoś ma tą przypadłość i ew. wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki inne pytanie: Jest szansa, ze na xiaomi.eu bedzie dzialac mirrorlink? Z tego co wiem na globalu w wiekszosci modeli smiga (chociaz oficjalnie nie jest wspierany), natomiast na xiaomi.eu ani na Mi6 ani tez Mi5 nie jestem w stanie odpalic.

Gdzies kiedys widzialem jakis mod do android auto by kazda apka dzialala, ale wymaga root'a a tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mars28 napisał:

Widzę, że Mix2s to raczej telefon niszowy tutaj, stąd mało w ostatnich wątkach zgłaszanych problemów dot. wspomnianego. Pytanie - czy został usunięty "pogłos" w trakcie rozmowy w najnowszych romach dla Mix2s? Czy też nadal ta podstawowa funkcja telefonu jest upośledzona?

Tak. Od kilku wersji brak pogłosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mrosi napisał:

Zrzut poproszę. Poza tym przypominam, bo tego najwidoczniej nie załapałeś, że piszemy o modelu Mi 9...

Pamiętasz za co mi zawsze ostrzeżenia dajesz? Off top :) Przypominam, że tematy dotyczy aktualizacji MIUI 9.5.30 - nie musisz dziękować. 
 

Rozumiem, że nie potrzebujesz zrzutu? :) Podejrzewam, że nie macie tej opcji z racji posiadania czytnika ukrytego pod ekranem - również nie musisz dziękować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Antyhaker napisał:

Pamiętasz za co mi zawsze ostrzeżenia dajesz? Off top :) Przypominam, że tematy dotyczy aktualizacji MIUI 9.5.30 - nie musisz dziękować. 

Więc doczytaj się może z łaski swojej genezy wpisu o czytniku, z czego wynikło. I czy na pewno nie jest związane z tytułem wątku. Podpowiem, wystarczy cofnąć się o jedną stronę i szukać moich wpisów... :P

I nie. Poproszę zrzut ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc doczytaj się może z łaski swojej genezy wpisu o czytniku, z czego wynikło. I czy na pewno nie jest związane z tytułem wątku. Podpowiem, wystarczy cofnąć się o jedną stronę i szukać moich wpisów...
I nie. Poproszę zrzut ekranu.
Lubisz ludziom gitarę zawracać bez potrzeby :C1d2d9a1a8b023daf0392750a29045b52.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid hej, uber pytanko, skoro kombinujecie i łamiecie 'zabezpieczenia' Google Pay, to czy istnieje szansa, byście po cichu wprowadzili wyłączenie dźwięku migawki dla apek pokroju Instagram/Snapchat/Messenger? Pewnie jakieś proste coś, co zmieniałoby nazwę pliku odpowiedzialnego za dźwięk (na 99% jest to plik stockowy z telefonu) i gitara, bez roota, bez magiska i kombinowania.

Obecnie niestety jest dźwięk mimo wyciszonego telefonu/wyłączonego dźwięku migawki w aparacie i o ile się nie mylę to jest to tak specjalnie skonstruowane bo jest 'zakaz' robienia fot z przyczajki, dlatego jest ten dźwięk. No ale skoro omijamy zabezpieczenia Google Paya, to czy w tej kwestii też nie można jakiegoś kroku podjąć? Czy taki krok wiązałby się z jakimiś nieprzyjemnościami dla was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przypadkowo jak sądzę - rozwiązać problem mulenia, wolnego działania systemu i szybkiego spadku baterii  na xiaomi note 5 pro whyred w wersji 9.5.30. Wcześniej nie pomogło czyszczenie dalvik cache i cache. Telefon wytrzymywał ledwo jeden dzień, synchronizacja kontaktów google kulała. Problem leżał najprawd. w złym działaniu usług google. Co zrobiłem aby działało lepiej:

1. Wyciągnąłem kartę sim z szufladki i dzięki temu mogłem usunąć konto google: Ustawienia - Synchronizacja - Google - Wiecej -> usuń konto

2. Ustawienia - Zarządzanie - Aplikacje:

a) "Google" - odinstalowałem aktualizacje i wyczyściłem wszystkie dane

b) "Usługi Google Play" - wyczyściłem wszystkie dane

3. Restart telefonu, uruchomienie wifi, wpisanie od nowa to samo konto google, oraz od nowa ustawienie sklepu google play. Poczekałem 5 minut aż google play zsynchronizuje sobie nowe dane

4. Aplikacja  google - to zo zwykle robię - konfiguruję od nowa czyli blokuję wszystko co się da.

Telefon teraz wg. mnie pracuje szybko, bateria po 13 godzinach spadła dopiero ze 100% do 80% mimo dzwonienia i używania w trakcie dnia.

Może komuś przyda się taka informacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...