Skocz do zawartości

MIUI 9.5.30


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kurde, no masakra jakaś z tym czytnikiem. Siedziałem dzisiaj na wykładach i były momenty, gdzie musiałem zrestartować telefon, ,bo nie dało się go odblokować...
Ja mam od polskiej premiery MI9 i faktycznie problemy byłyby mnie jak miałem szkło z alledrogo "Wozinsky" teraz używam jakiegoś za 3 zł z AliExpress bez ramek najzwyklejsze i czytnik działa 8 na 10 prob bez problemu. Nigdy nie skanowany powtórnie.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, simcold napisał:

Ja mam od polskiej premiery MI9 i faktycznie problemy byłyby mnie jak miałem szkło z alledrogo "Wozinsky" teraz używam jakiegoś za 3 zł z AliExpress bez ramek najzwyklejsze i czytnik działa 8 na 10 prob bez problemu. Nigdy nie skanowany powtórnie.

Ja mam folię 3MK. Co ciekawe, na globalu nie ma problemu. W MIUI Polska/EU 5.23 generalnie były mniejsze problemy, ale w 5.30 jest słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być więcej siatek pulpitu, a u mnie na mi9 se od poprzedniej wersji zostały tylko dwie: 4x6 i 5x6. 
Wygraj xposed i cusomiuizera

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Tak. Ale poprzez aplikację pko bp. Tej karty nie dodam do GP

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


I mówisz że powyżej 50 zł jak płacisz zbliżeniowo to terminal nie chce pinu?

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym wydaniu miui nie działa mi magisk... 18.1 się instaluje, telefon się uruchamia ale magisk manager twierdzi, że nie zainstalowo. Jak instaluję najnowszą wersję 19.2 z twrp to system nie wstaje, po kilku minutach wraca do recovery. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mix2S na chwilę obecną:
Płatności zbliżeniowe się nie wysypały po aktualizacji, czyli fix podziałał. To bardzo na plus. :)

Nadal mam problem z wybudzaniem dwuklikiem. Na 50 prób telefon nie zareagował na 11, dwukrotnie nawet 3 razy z rzędu.

Czy to coś mi pomoże jak zrobię pełnego wipe i wgram rom "na czysto" czy problem może leżeć gdzie indziej?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, michalm83 napisał:

Tak ma być?

Tak.

Gdy korzystasz z wi-fi, to transmisja danych komórkowych jest wyłączona. Jeśli włączysz sobie transmisję danych + wi-fi, to powinno się automatycznie przełączać pomiędzy sobą. Jeśli jesteś w zasięgu znanych sieci wi-fi, to automatycznie łączy z wi-fi, jak wyjdziesz z zasięgu wi-fi, to automatycznie przełączy na dane komórkowe.

Zazwyczaj działa to dość dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, michalm83 napisał:

Włączam wi-fi i brak ikonek typu sieci komórkowej zasięg bez ikonki LTE/ 3g

No i tak jest od zawsze.

Gdybyś wyszedł poza zasięg wi-fi (ale nie wyłączył wi-fi), to powrócą ikony sieci (o ile będziesz miał włączoną transmisję danych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jest od zawsze.
Gdybyś wyszedł poza zasięg wi-fi (ale nie wyłączył wi-fi), to powrócą ikony sieci (o ile będziesz miał włączoną transmisję danych)
Nie. Było tak. Obecnie jest tak że nawet po wyłączeniu danych mobilnych nadal są ikonki

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy z baterią na redmi note 5 pro whyred. Bateria szybko i za dużo szybko spada dużo szybciej niż poprzednie wersje. Używam tak samo telefonu jak wcześniej, nic nowego nie instalowałem. Problemy z synchronizacją google kontakty (nie działa). 

Ostatnią wg. mnie najlepszą kompilacją gdzie wszystko działało jak trzeba włącznie z baterią to wersja  MIUI 9.5.16/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z transmisją danych na Mi5? Po fresh install dane pakietowe działają i net jest. Telefon się wyłączył, pełny zasięg, ikona 3G albo LTE jest a neta nima.

Zrobiłem ponowny restart i dalej nic.

Co za głupota. 

 

edit.

 

Na Mi5 jest jak koledzy wyżej piszą....

Po clean install sim włożone w drugą komorę ( ta bliżej obudowy ) I net mobilny śmigał. Po restarcie telefonu ikona 3G zostawała a neta nie było.

Przełożyłem sim w pierwszą komorę i wszystko hula. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jest problem z automatyczną jasnością ekranu mianowicie pasek jasności się zmienia a sam ekran nie  dopiero jak ręcznie zmienimy jasność ekranu zmienia jasność. Być może to przez włączoną opcję "Ograniczenie Migotania" 

Ktoś ma podobny problem może na MI8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...