Skocz do zawartości

Mibox zatrzymuje sie na ekranie ladowania


sadamzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z miboxem 3 (mdz-16-ab) ktory zatrzymuje sie na ekranie ladowania z logiem mi. Pisalem do supportu xiaomi ale jako ze nie kupilem tego u oficjanlego sprzedawcy nie moga mi pomoc :| Szukalem odpowiedzi w necie ale wszystko sie zaczyna od tego, ze trzeba zrobic factory reset przez recovery. Problem w tym, ze nie moge wejsc w recovery. Probowalem juz ze 30 razy, OK+back/OK+home button, probowalem z oryginalnym pilotem xiaomi i z pilotem Rii ktory kupilem. Za nic nie da sie dostac do recovery. Tutaj na forum wyczytalem, ze po najnowszej aktualizacji (automatyczne aktualizacje) nie dziala recovery. Czy to znaczy, ze mibox nadaje sie juz tylko do wyrzucenia? Recovery z aktualnym softem nie dziala (jak wspominali ludzie tutaj na forum), nowego softu nie zaladuje bo urzadzenie sie nie wlacza, do kompa tez nie podlacze bo nie mialem wlaczonego debugowania usb a z tego co czytalem to jest to potrzebne. 

Ktos ma jakis pomysl czy trzeba kupic nowego tvboxa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oddaj urządzenie do serwisu czy zwróć do sklepu. Powiedz, że padł w trakcie aktualizacji. O problemie z wejściem w recovery słyszałem. Nie zagłębiałem się w ten temat na zagranicznych forach. Ja na razie od tej aktualizacji trzymam się z daleka. Chociaż mam wrażenie, że to ostatnia aktualizacja na MiBox 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kapciu75 pisalem ze sklepem, nie wiedza jak naprawic w ramach gwarancji moge go sam wyslac do hiszpanii do serwisu albo mi dadza 20 usd i moge sobie zatrzymac urzadzenie (gearbest). @Matheusz nie pamietam jaki dokladnie byl numer kompilacji bo mibox padl niespodziewanie - ogladalem cos wieczorem i rano juz sie nie uruchamial. @iborkim dobrze ze ta aktualizacja wyszla ale nie mam jak jej pobrac i zaktualizowac poprzednia wersje w ktorej do recovery nie mozna sie dostac bo urzadzenie ciagle sie nie wlacza. Bede jeszcze probowal wejsc do recovery albo kablem usb-a male to male podlacze do kompa, moze kiedys mialem wlaczone debugowanie usb i da rade przez adb cos ugrac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...