Skocz do zawartości

mi5 zamarza


Belze3ub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja mi5 po 3 latach postanowiła omówić posłuszeństwa. Zaczeło sie od problemów z dotykiem (a przynajmniej tak myślałem na początku), telefon sie zacinal, dzialaly tylko klawisze fizyczne, pomagał tylko restart. Postanowiłem wgrac na "czysto" system od nowa jednak jako ze bootloader jest zablokowany proba wgrania przez fastboot sie nie powiodla. Użyłem metody test point i laptop wykrył telefon, mi flash rowniez. Jednak pierwsze próby byly nieudane. Telefon sam z siebie sie odłączał. Za którymś razem zaskoczylo i szczesliwy zobaczyłem napis "success" ale kazda próba uruchomienia kończyla sie albo restartem i bootloopem albo calkowitym zacieciem na logo MI z tymi 3 kropkami na dole ( kropki sie nie ruszaly, jedna byla podswietlona reszta szara). Raz udało mi sie zaladowac system i zobaczylem ekran startowy, ale nie bylem w stanie nic zrobic bo telefon znow sie zaciął. Czego to może być wina? To na pewno musi leżeć w hardwarze bo wgranie nowego softu nic nie daje, ale jaka część moze sprawiac taki problem? Płyta głowna sie posypała? Miał ktos podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Żadne czary nie pomagają i pi3rdolenie o serwisach i zepsutej płycie za 100 dolców też nie, bo sprawny telefon za tyle się słabo sprzedaje.

Znajdźcie kogoś kto wymieni małą 'kostkę' na płycie i telefon wraca do żywych. Koszt 10-30zł

Kostka to: PMI8994

ale uwaga z tego co wiem z różnymi końcówkami w moim przypadku to jest 002, jak u ruska z filmiku.

Czyli:

PMI8994

002

 

Edytowane przez PermBan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...