Dzeemik

Stukanie w okolicach tylnego koła

Recommended Posts

Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem tej cudownej hulajnogi. Problem jest taki, że podczas jazdy gdzieś z tyłu słyszę stukanie, na dłuższą metę jest to uciążliwe a nie mogę tego zlokalizować, gdyż jak z niej zsiadam i kręcę kołem bez obciążenia problem znika. Dodam, że ważę 70kg.

Guest

Jeżeli nie jest to obcieranie tarczy hamulca o szczęki, obstawiam że jedno z dwóch łożysk tylnego koła jest uszkodzone. Możliwe, że wada fabryczna.

Jak emka z polskiej dystrybucji to gwarancja lub rękojmia. Jeżeli od kitajca, to spór, ale trzeba będzie nakręcić filma ze stukaniem.

Łożyska są wymienialne, ale nie jest to 5 minut. Na YT są filmiki.

3 godziny temu, sebamac napisał:

Jeżeli nie jest to obcieranie tarczy hamulca o szczęki, obstawiam że jedno z dwóch łożysk tylnego koła jest uszkodzone. Możliwe, że wada fabryczna.

Jak emka z polskiej dystrybucji to gwarancja lub rękojmia. Jeżeli od kitajca, to spór, ale trzeba będzie nakręcić filma ze stukaniem.

Łożyska są wymienialne, ale nie jest to 5 minut. Na YT są filmiki.

Wyszło, że właśnie łożyska. Gdyby nie fakt, że śruby na imbus są miękkie jak masło i przy próbie odkręcenia się po prostu przekręciły zrobiłbym to sam