Skocz do zawartości

Dziwaczne zachowanie SMS


Lord Sithek

Rekomendowane odpowiedzi

Urządzenie: Xiaomi Redmi Note 4X (mido)

System: Xiaomi.eu MIUI 10.3 9.1.3 (ostatnia developerska dla mido)

 

Mam dziwaczny problem z SMSami. Pewnego pięknego razu wysłałem wiadomość grupową do kilku ludzi. Nieco później chciałem wysłać smsa indywidualnego do jednej z tych osób i przedziwnym sposobem telefon wysłał mi go nie tylko do tej osoby, ale też do innego człowieka ze wspomnianej grupy. A co najdziwniejsze, problem zaczął występować za każdym razem, kiedy chciałem wysłać wiadomość do tej jednej konkretnej osoby! Zawsze wysyła podwójnie. Próbowałem różnych rzeczy - wyczyszczenie cache aplikacji, czyszczenie pamięci sms-ów, usunąłem debloaterem aplikację stockową i zainstalowałem inną (problem bez zmian), dirty flash ROMu... Nic. Jedyne, co pomogło, to clean flash systemu. Potem był jakiś czas spokój i ostatnio problem wystąpił ponownie, tyle że z innymi kontaktami. Czy ktokolwiek spotkał się z czymś podobnym? Jeśli tak, to jest jakieś rozwiązanie? Przez pewien czas używałem Androida Pie dla mido i problemu nie było, więc zakładam, że to coś charakterystycznego dla MIUI... Ale mogę się mylić ;) Każda wskazówka będzie mile widziana :)

Pozdrawiam

AS

Edytowane przez Lord Sithek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...