Sign in to follow this  
maraso6

Sieć Wi-Fi Problem

Recommended Posts

Witam. Mam problem kupiłem MI 8 LITE i mam problem z siecią Wi-Fi co chwila mi przerywa sygnał sieć przez chwile jest bardzo dobry sygnał sieci a za chwile bardzo słaby i co chwila się rozłącza to WI-FI nie wiem czemu i też mnie to dziwi ponieważ mój brat ma Xiami redmi note 5 i ma tą samą sieć idealnie chodzi ani razu mu nie przerywa i sprawdziliśmy i mamy takie same ustawienia wi-fi. Nawet kiedy jestem w tym samym pokoju gdzie jest router to się rozłącza z siecią. Mieszkam w mieście wcześniej miałem inny telefon i też żadnych problemów nie miałem z tym wi-fi tylko właśnie z tym Xiaomi i nie mam już pomysłów przeglądałem to forum i inne strony kombinowałem i nie wiem może macie jakieś pomysły proszę o pomoc.

Edited by maraso6

@maraso6 masz dwupasmowe wi fi? Jeśli tak to wyłącz je i ustaw osobno. Podłącz się pod 2,4ghz i sprawdź jak działa. Niestety, ale brak opcji wymuszania jednego pasma w miui 10 

Edited by mariusz.ur

Zmieniałem pasmo w routerze na 2,4 ghz albo 5 ghz i na obu tak samo przerywa ten internet. Teraz mam ustawione pasmo na 2,4 ghz i nadal to samo. Popytam jeszcze jak w routerze zmienić to masmo na osobne bo na stronie routera nie mogę tego znaleźć a jak w komórce wyskakuję mi 2.4g/5g to chyba mam to dwupasmowe łącze tak?

Edited by maraso6

Mam takie pytanie bo w tej chwili mam wersje global to jakbym wgrał rom Xiaomi Polska to czy jest szansa na poprawę łączności Wi-fi? bo już zacząłem odblokować ten telefon tylko muszę poczekać 168 godzin ale nie wiem czy to ma sens dlatego pytam.