Skocz do zawartości

Mi9se vs mi9 - aparat, porównanie, cena


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czekam długo na mi9 (128gb) w cenie do 1999zl z fakturą i chyba jeszcze sobie poczekam bardzo długo. Dlatego chciałbym Was podpytać, czy jest jakaś różnica w aparacie mi9se względem mi9 ? Mam dzieciaki i często robię im zdjęcia, oduczyłem się robić lustrzanką (bo duża itp). Mam mi 4x note, ale aparat oceniam na słaby (budżetówka). Jak kupię mi9se to będę zadowolony ?:)

Procesor może być, nie gram w gry, tak więc i tak dla mnie to potwór. Bateria jest mniejsza niż w obecnym, ale mam powerbanka. Nie ma ładowania bezprzewodowego-przeżyję. Coś jeszcze pominąłem ? Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi i życzę miłej niedzieli. 

Edytowane przez Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw tytuł, bo pytasz o sporo więcej niż sam aparat. Temat przeniosłem do działu z porównaniem urządzeń. Czy odczujesz różnicę w aparacie i działaniu między Mi9 SE, a RN4x? Pewnie, że tak... Jeżeli masz zamówienie na Mi9 w x-komie, to radzę się z tego wycofać... x-kom od dłuższego czasu nie potrafi sobie załatwić dostawy Mi9, a te są już dostępne w sporych ilościach w większości sklepów... Np. bestcena ma za 2034zł, eMAG za 2041, a widzę też 2 mniejsze sklepy z cenami po ~1950...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bestcenie i dlaczego warto się zastanowić przy zakupie na fuckturę masz w temacie o dostępności Mi9... 

O reszcie "małych" z dziwnymi cenami się nie wypowiem. 

Jeżeli zależy Ci na oficjalnej dystrybucji na Polskę to masz 3 główne: mi-home, euro (które nawet na stronie i drobnym drukiem przyznaje, że zależy od dostępności w mi-home) choć ostatnio 6/64 czarne były w chybanawet 3-5 sklepach stacjonarnych. I 3ci x-kom (Ci jeszcze chyba długo nie będą mieli). 

Jeżeli zależy Ci na szybkim zakupie, fv, braku jaj z gwarancją/reklamacją, a niekonieczne musi być nasze distro - to amazon.de... Chwila moment masz na miejscu.... 3 znajomych, z tego 2 na firmę, tylko w ostatnim tygodniu kupowało... 

 

 

O aparatach - jeżeli bawisz się w profeskę - owszem zobaczysz różnicę.... Ale który profesjonalista bawi się smarkfonem? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2019 o 10:05, Robert napisał:

To bym się naczekał, kupiłem przez alledrogo, bez faktury, poniżej 1950zł, z 2 letnia gwarancją model ocean 128gb. Przyszedł błyskawicznie. Działa, jestem mile zaskoczony jego aparatem :)

bez faktury ale z gwarancja :) w jakim swiecie ty zyjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie odebrałem drugiej 9tki z euro... Noż ile ich można mieć ;-). 

Też bym marzył o tym, żeby kupić na pazzegro za 1950 bez fuCktury i z pazzegro... :-D... Kurczaki... Jak mogłem przepłacić 49 zeta... Nóż ja głupi... Ech.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, grzegorz1982 napisał:

Dołączę do tematu, bo tez się zastanawiam nad tymi telefonami czy oprócz wielkości ekranu, procesorem, aparatem i pojemnością baterii czymś się różnią te modele ?

Czy sklep bestcena sprzedaje  polska dystrybucje czy wraże W trzeba do nich odsyłać ?

Na pierwsze pytanie, no tak roznia sie prawie wszystkim, czy czyms jeszcze? Nie bardzo wiem co tutaj by mozna jeszcze dodac. Chcesz konkretnej specyfikacji, sprawdz gsmarena albo kimovil. 

O bestcena sugeruje poczytac na googlach, sprzedaja urzadzenia z rynkow calego swiata, wiec zapomnij o oficjalnym serwisie w Polsce. Jak wygladaja u nich kwestie reklamacji, ciezko powiedziec. Jak dla mnie to juz lepiej kupic taniej w chinach telefon, z platnoscia paypalem, przynajmniej masz pol roku ochrony od paypala. W przypadku bestceny, strzelam ze moze to byc loteria, zarowno jaka wersje telefonu dostaniesz, jak i co bedzie w razie W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...