Skocz do zawartości

Sprzedaż telefonu z MIUI


BJJfigter

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, BJJfigter napisał:

Mam takie pytanie Jak z powrotem zablokować bootloader i odciąć urządzenie od konta mi ?

Po prostu wyloguj się z konta Mi w telefonie, to wystarczy. Co do zablokowania bootloadera, to najczęściej działa zablokowanie komendą "fastbood oem lock". Jak nie to MiFlash i flash romu fastboot z opcją "cleen all and lock".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękne dzięki wszystko działa porządnie.
Szkoda bo Pocophone to naprawdę kapitalny telefon. gdyby nie to że zamierzam używać telefonu jako aparatu w kieszeni nigdy nie przyszedł bym się na nic innego no ale obiektyw szerokokątny i teleobiektywy w Huawei p30 Pro rozdzielczość obrazu i tekstura jak on ten telefon daje nie pozostawia mi wyboru. Gdyby nie parat fotograficzny Pocophone jest po prostu idealny. Nie ma nic lepszego w stosunku ceny do jakości.
Dzięki piękna z odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Jak napisałem Poco ma genialny stosunek jakości do ceny.
Od Hułeja potrzebuję jedynie aparatu, tych trzech obiektywów.
Myślałem o P20 Pro i wybrałem Pocophone, ale jak dali szeroki kąt i jeszcze jeden teleobiektyw, dali ten nocny tryb, to w sumie nie mam wyjścia, a robię naprawdę sporo zdjęć telefonem.
Szkoda, bo ani roota ani nic. Ale trzymać dwa telefony też trochę szkoda. Bo najchętniej Pocophone zostawił bym do pracy, a Huawei kupił jako aparat do kieszeni.

Reset do fabrycznych działa, jest pole dialogowe do dodania innego konta Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...