ZduneX25

MIUI 9.5.23

Recommended Posts

Co do ikon powiadomień na AOD - jeśli macie Magisk to polecam zainstalowanie EdXposed i modułu MIUI AOD Notification Icon. Z nim wyświetlają się ikony z wszystkich aplikacji
A teraz pytanie: czy ktoś zauważył, że od jakichś 3 tygodni samo włącza się skanowanie Wi-Fi? Zawsze to wyłączam, a jak czasami spojrzę na wykres baterii to Wi-Fi jest non stop włączone. Rzut okiem na skanowanie - i jest włączone...
U mnie nie ma problemu z skanowaniem. Samo się nie włącza. Gdzie się pojawią te ikonki o których piszesz? Która wersję zainstalować EdXposed? Są dwie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Gdzie się pojawiają te ikonki o których piszesz?

Hmm, pomyślmy... Gdzie mogą pojawiać się ikony na AOD? Może na AOD? 

1 godzinę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Która wersję zainstalować EdXposed? Są dwie.

Tą, którą potrzebujesz do innych modułów.

Miłe, że odpowiedziałeś Mam root ale doświadczenia z modułami to juz nie. Miałem nadzieję, że dowiem się czegoś więcej. Nic pozostaje metoda prób. Z tym aod na miui mam nadzieję, że zrobią cis takiego jak jest w op+. Tam wyświetla się treść powiadomienia a nie tylko ikonki. Aod wybudza się dopiero podczas powiadomienia lub podniesienia fona.

Dnia 28.05.2019 o 20:33, paveu napisał:

Co do ikon powiadomień na AOD - jeśli macie Magisk to polecam zainstalowanie EdXposed i modułu MIUI AOD Notification Icon. Z nim wyświetlają się ikony z wszystkich aplikacji :)

Xposed dalej, jak mniemam, blokuje SafetyNet?

21 godzin temu, Mariusz Kowalski napisał:

Miłe, że odpowiedziałeśemoji6.png Mam root ale doświadczenia z modułami to juz nie. Miałem nadzieję, że dowiem się czegoś więcej. Nic pozostaje metoda prób. Z tym aod na miui mam nadzieję, że zrobią cis takiego jak jest w op+. Tam wyświetla się treść powiadomienia a nie tylko ikonki. Aod wybudza się dopiero podczas powiadomienia lub podniesienia fona.

Tyle, że OP nie ma AoD :) Jedynie Ambient Display.

No i w moim mniemaniu ambient display jest lepszy. Wyświetla info kiedy ma wyświetlać i do tego jest więcej informacji na ekranie.

28 minut temu, Antyhaker napisał:

Xposed dalej, jak mniemam, blokuje SafetyNet?

Nie blokuje.

Screenshot_2019-05-30-07-19-25-467_com.topjohnwu.magisk.thumb.png.a1f70733bf28a5e19c3aa76041366faf.png

52 minuty temu, paveu napisał:

Nie blokuje.

Faktycznie. W jego opisie jest to samo. Czym się obie wersje różnią, bo nie ogarniam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie przewalamy obrazków z cytowanych postów...

Ja zauważyłem że po ostatniej aktualizacji na whyred bateria zaczęła szybciej znikać.. kiedyś sot wynosił ok 7-8h a w tej chwili ledwo 5h można uzyskać. A od dłuższego czasu mam problem z gestami mianowicie potrafią nie działać i muszę kilka razy palcem przesuwać albo blokować i odblokowywać ekran żeby móc wyjść do pulpitu. W Messengerze np w ogóle nie działają gesty. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Da się zmienić kolejność ekranów? 

W opcjach gdzie mogę sobie ustawić który ekran ma być ekranem domowym nie mam możliwości zamiany ekranów miejscami.

I jakoś nie pamiętam  czy to było na jakichś softach czy nie?

Przez pomyłkę sobie skasowałem jeden z ekranów i teraz wychodzi na to że muszę skasować resztę i od początku je sobie po kolei poustawiać.

Ze zrzutu chcę żeby ekran domowy z 4-go miejsca był na 1 miejscu.

I po prostu chciałbym go paluchem przeciągnąć tam gdzie chcę.

Screenshot_2019-05-30-13-42-07-948_com_miui_home.thumb.png.df5da5dc950ddded684d16d4429420e4.png

Edited by Spili

Czy komuś jeszcze nie działają płatności Google Pay? Próbowałem czystej instalacji tego ROMu, aż do dwóch ROMów wstecz, i na każdym nie można dodać karty.

Pytanie szczególnie do użytkowników Mi 9 i Mi MIX 3, ale nie tylko...

Dziękuję bardzo Nieco porażający jest tylko brak wsparcia dla Messengera... Jest w planach dodanie go?
Jakby jeszcze Signal dodali...

2 minuty temu, QBAQ napisał:

@mrosi u mnie w końcu od tego wydania działają bez problemu

Jaką wersję usług Google Play masz w telefonie?

@mrosi zobacz mój post na pierwszej stronie tego wątku, u mnie na Mi Mix 2S, ruszyło dopiero jak zainstalowałem, uruchomiłem system i restart. Bez restartu tuż po instalacji, tak jak piszesz, nie można było w pełni ukończyć dodawania karty i uruchomić płatności zbliżeniowych - karta się dodawała, ale "nie można było płacić zbliżeniowo". Od piątku wszystko w końcu działa bez zarzutu i oby tak zostało, Google Pay i Usługi Google Play - najnowsze jakie sobie znalazł, Google Pay: 2.89.248785339, a Usługi: 17.4.55 (100400-248795830). Pozdrawiam!

• Like 1

Dnia 28.05.2019 o 20:33, paveu napisał:

Co do ikon powiadomień na AOD - jeśli macie Magisk to polecam zainstalowanie EdXposed i modułu MIUI AOD Notification Icon. Z nim wyświetlają się ikony z wszystkich aplikacji :)

Możesz zrobić jakieś zdjęcie ekranu z kilkoma powiadomieniami z różnych aplikacji? Chętnie zobaczyłbym jak to wygląda, w internecie nie widzę grafik z tej modyfikacji.

• Like 1

13 hours ago, Szkodzik said:

Sprawdzał ktoś może czy na 9.5.30 nie ma problemu z klawiaturą która zostaje na ekranie? 

Sprawdzałem kilka razy póki co nic takiego nie widzę :-)

Guest
This topic is now closed to further replies.