Skocz do zawartości

MI5 - można wgrać tylko oprogramowanie V7.2.4


kekiye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, m moim Mi5 Pro można wgrać tylko softa V7.2.4.0.MAAMIDC fastbootem. Przy próbie wgrywania innych telefon wisi na ekranie ładowania. Tak się dzieje przy nastęoujacych ROMach:

- 8.11.22 (dev)
- V10.2.2.0

W próbie aktualizacji przez OTA, telefon aktualizuje się bodajże tylko do MiUi 9. Próba wgrania V10 kończy się nieskończonym ekranem ładowania.

Co może być przyczyna takiego zachowania telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem gemini_global_images_V7.2.4.0.MAAMIDC_20160129.0000.14_6.0_global_992f0435b3 fastbootem, pozniej wgralem twrp, zrobilem format data i wgralem rom przez twrp xiaomi.eu_multi_MI5_V10.2.2.0.OAAMIXM_v10-8.0.zip. Niestety efekt ten sam - nieskończony obraz ładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2019 o 09:07, kekiye napisał:

Witam, m moim Mi5 Pro można wgrać tylko softa V7.2.4.0.MAAMIDC fastbootem. Przy próbie wgrywania innych telefon wisi na ekranie ładowania. Tak się dzieje przy nastęoujacych ROMach:

- 8.11.22 (dev)
- V10.2.2.0

W próbie aktualizacji przez OTA, telefon aktualizuje się bodajże tylko do MiUi 9. Próba wgrania V10 kończy się nieskończonym ekranem ładowania.

Co może być przyczyna takiego zachowania telefonu?

Po wgraniu Global Stable 10.2.2 pierwsze uruchomienie - ekran z Mi i na dole animacja 3 kropek, trwa około 10-15min ;)
Może musisz cierpliwie poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2019 o 16:55, CryRek napisał:

samo data, czy system data cache?

samo format data, teraz zaznaczylem dalvik art cache, cache. data i system i spróbuję

4 minuty temu, K4r0lSz napisał:

Po wgraniu Global Stable 10.2.2 pierwsze uruchomienie - ekran z Mi i na dole animacja 3 kropek, trwa około 10-15min ;)
Może musisz cierpliwie poczekać?

zostawiłem telefon na całą noc i nie wstał :(

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...