Recommended Posts

Dzień dobry, IMG_20190521_225119.thumb.jpg.a8bdfc48ee726c7ee590074d48af26f4.jpg

Mam problem a mianowicie po zakupie telefonu(Mi9) tryb pełnoekranowy dla wybranych aplikacji działał idealnie. To znaczy gdy wchodziłem np. w google czy YouTube przyciski nawigacyjne chowały się/znikały. Aby po wyjściu z aplikacji pojawialy się ponownie. Teraz natomiast przyciski są obecne cały czas/w każdej aplikacji ( chyba że włączymy gesty pełnoekranowe). Mam podejrzenie że stało się tak po zainstalowaniu Messengera (zrobiłem to dopiero po pewnym czasie użytkowania telefonu a do czasu zainstalowania tej aplikacji nic się nie działo). Niestety wyłączanie opcji "Messenger wyświetla się nad innymi aplikacjami" oraz usunięcie aplikacji w niczym nie pomogło. 

Chciałbym móc korzystać w pełni z "trybu pełnoekranowego w wybranych aplikacjach, Messengera oraz przycisków nawigacyjnych.

Dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka wersja MIUI?
Jak masz skonfigurowane przełączniki, w miejscu które wskazujesz na screenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wejdziesz w pozycję menu, którą wskazujesz na screenie, pojawia się Lista, które aplikacje mogą korzystać z trybu pełnoekranowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@K4r0lSz istnieja aplikacje dla ktorych nie dziala poprawnie tryb pelnoekranowy i niewiele sie z tym da zrobic, niestety. Poniewaz pomimo wlaczenia dla aplikacji trybu pelnoekranowego przyciski nawigacyjne nie chca zniknac... Nigdy wczesniej nie mialem tego problemu z systemami innych marek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Temat nie został rozwiązany a ja też zauważyłem ten problem, nie wiem kiedy u mnie się to zmieniło ale na początku przyciski nawigacyjne chowały się a teraz są cały czas na wierzchu np w przeglądarce chrome.

Tryb pełnoekranowy jest włączony a mimo to przyciski nie chowają się.

Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

 

Ja mam MI 9T PRO 

MIUI Global 10.3.4

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now