Jump to content

Propozycje spolszczeń do Xiaomi robot vacuum

Recommended Posts

dzięki za głos Juliana, kawał dobrej roboty, ale szybko się nudzi (często powtarzany ten sam dowcip, przestaje być śmieszny)  może ktoś ma jeszcze jakiś aktualny, naturalny głos pl, albo jakiś tutorial jak go zrobić, to może bym przysiadł do tego

• 3 weeks later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może komuś przypadnie do gustu, według mnie najbardziej naturalny z dotychczasowych żeńskich głosów, zrobiony pod nowy soft 2008: https://ufile.io/106o0zak Nowy głos to Paula , zrobiony od zera.

Trochę bałagan jest tu na forum co do tematów o odkurzaczach ale mam nadzieję, że się nie powtórzę. Chcę się podzielić prostszym (według mnie) sposobem instalacji spolszczenia. Dzięki plikom, któ

Witam! Chwilę posiedziałem i zrobiłem następny głos do softu 2008, jest to poprawiony Jacenty, jakoś bardziej naturalny od Janusza : https://ufile.io/q0wylgy7

Dnia 26.08.2020 o 23:27, tomasz152 napisał:
Paczka z głosem Juliana dla najnowszego firmware'u (3.5.7_002008). Bazowałem na wersji stworzonej przez kolegę Wojaka i tak samo jak u niego większość komunikatów o błędach pozostawiłem z normalnym lektorem. Podmieniłem głos Marty na Zuzannę, bo tej pierwszej nie mogłem namierzyć choć mi się podobała. Dźwięki są też znormalizowane, poprzednio Julian był zdecydowanie głośniejszy.
https://mega.nz/file/IU8mRAja#NH2yQJXbRqic4CwtnccjN5O8dftzqWWVFoHxMbCxxeI

Czy ta paczka będzie działała też na wersji eu na firmware 3.3.9_003600?

EDIT: Sam sprawdziłem, działa bez problemów

Edited by KubPal
  • 3 weeks later...

Nagrałem kiedyś z córką dźwięki odkurzacza (jak miała około 5lat).

Może się komuś przyda: https://drive.google.com/file/d/1WharKKX3ClkBzPxCga0lI8gSwy6CP7Zl/view?usp=sharing

Może przejrzę i dogramy brakujące głosy. Jak będzie zainteresowanie to wrzucę nowszą wersję.

Dzięki za waszą pracę... dzięki niej mogłem chociaż powielić dźwięki na odkurzanie per pokój (bo mi gadało nowe dźwięki po chińsku - po aktualizacji).

Teraz może być tu miks głosów (córka + julian + syntezator pl) ale te podstawowe powinny być wszystkie córki.

Pozdrawiam..

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dla osób które chcą voice packi Pauli dotyczy oprogramowania 2008. W folderze jest też XVacuum Firmware w kilku wersjach.
Roborock S5 firmware and voice pack

Mam nadzieję, że komuś pomogę w ten sposób, a od siebie w dalszym ciągu poszukuję voice packów dla najnowszego firmware 2034. A może ktoś już próbował wgrać te same voice co z 2008 ? Będzie to grało ?

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, 

Mam takie pytanie czy można wgrać polski język do Mi Robot Vacuum 1S z firmwarem 3.5.4_1342 i Xialmi Home w wersji 6.2.704?

I jeszcze jedno krótkie pytanie czy w końcu da się połączyć ten odkurzacz w polskiej lokalizacji czy dalej trzeba na chiny ustawiać? Ewentualnie czy polecacie jakąś alternatywną aplikację do połączenia (bez VPN).

Odnośnie języka polskiego to można ale nie aplikacją mi home. W którymś z postów powyżej był link do aplikacji i potrzeby jest voicepack dedykowany do mija 1s

Ad. Drugiego pytania to również można. Zmieniasz region na PL, reset wi-fi odkurzacza i na nowo parowanie.

• 3 weeks later...
Dnia 22.03.2021 o 21:14, tomas111 napisał:

Ad. Drugiego pytania to również można. Zmieniasz region na PL, reset wi-fi odkurzacza i na nowo parowanie.

próbowałem połącz się z pomocą polskiego regionu do Xiaomi Mijia 1S jednak automatyczne wyszukiwanie nic nie znalazło, jak chcę z listy wybrać to takiej pozycji w ogóle nie ma, a jak skanuję kod QR zamieszczony w instrukcji to piszę "Nie znaleziono urządzenia" (na regionie chińskim wyszukuje te opcje działają)