Skocz do zawartości

Propozycje spolszczeń do Xiaomi robot vacuum


Wojak_09

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 26.08.2020 o 23:27, tomasz152 napisał:
Paczka z głosem Juliana dla najnowszego firmware'u (3.5.7_002008). Bazowałem na wersji stworzonej przez kolegę Wojaka i tak samo jak u niego większość komunikatów o błędach pozostawiłem z normalnym lektorem. Podmieniłem głos Marty na Zuzannę, bo tej pierwszej nie mogłem namierzyć choć mi się podobała. Dźwięki są też znormalizowane, poprzednio Julian był zdecydowanie głośniejszy.
https://mega.nz/file/IU8mRAja#NH2yQJXbRqic4CwtnccjN5O8dftzqWWVFoHxMbCxxeI

Czy ta paczka będzie działała też na wersji eu na firmware 3.3.9_003600?

EDIT: Sam sprawdziłem, działa bez problemów
 

Edytowane przez KubPal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nagrałem kiedyś z córką dźwięki odkurzacza (jak miała około 5lat).

Może się komuś przyda: https://drive.google.com/file/d/1WharKKX3ClkBzPxCga0lI8gSwy6CP7Zl/view?usp=sharing

Może przejrzę i dogramy brakujące głosy. Jak będzie zainteresowanie to wrzucę nowszą wersję.

Dzięki za waszą pracę... dzięki niej mogłem chociaż powielić dźwięki na odkurzanie per pokój (bo mi gadało nowe dźwięki po chińsku - po aktualizacji).

Teraz może być tu miks głosów (córka + julian + syntezator pl) ale te podstawowe powinny być wszystkie córki.

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dla osób które chcą voice packi Pauli dotyczy oprogramowania 2008. W folderze jest też XVacuum Firmware w kilku wersjach.
Roborock S5 firmware and voice pack

Mam nadzieję, że komuś pomogę w ten sposób, a od siebie w dalszym ciągu poszukuję voice packów dla najnowszego firmware 2034. A może ktoś już próbował wgrać te same voice co z 2008 ? Będzie to grało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

Mam takie pytanie czy można wgrać polski język do Mi Robot Vacuum 1S z firmwarem 3.5.4_1342 i Xialmi Home w wersji 6.2.704?

I jeszcze jedno krótkie pytanie czy w końcu da się połączyć ten odkurzacz w polskiej lokalizacji czy dalej trzeba na chiny ustawiać? Ewentualnie czy polecacie jakąś alternatywną aplikację do połączenia (bez VPN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie języka polskiego to można ale nie aplikacją mi home. W którymś z postów powyżej był link do aplikacji i potrzeby jest voicepack dedykowany do mija 1s

Ad. Drugiego pytania to również można. Zmieniasz region na PL, reset wi-fi odkurzacza i na nowo parowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 22.03.2021 o 21:14, tomas111 napisał:

Ad. Drugiego pytania to również można. Zmieniasz region na PL, reset wi-fi odkurzacza i na nowo parowanie.

próbowałem połącz się z pomocą polskiego regionu do Xiaomi Mijia 1S jednak automatyczne wyszukiwanie nic nie znalazło, jak chcę z listy wybrać to takiej pozycji w ogóle nie ma, a jak skanuję kod QR zamieszczony w instrukcji to piszę "Nie znaleziono urządzenia" (na regionie chińskim wyszukuje te opcje działają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...