Skocz do zawartości

Propozycje spolszczeń do Xiaomi robot vacuum


Wojak_09

Rekomendowane odpowiedzi

[13] => ding.wav
[43] => map_restore.wav
[48] => positioning.wav
[57] => restart_clean_fromdock.wav
[59] => restart_clean_nodock.wav
[61] => resume_backtodock.wav
[64] => resume_room.wav
[65] => resume_spot.wav
[69] => room.wav
[70] => room_complete.wav
[71] => room_failed.wav
[72] => room_partialdone.wav
[73] => saving_map.wav
[78] => stop_clean.wav
[80] => stop_room.wav
[94] => zone_partialdone.wav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Wrzucam najnowsze tłumaczenie dla nowego firmware. Jeśli ktoś ma możliwość to proszę o reupload na inny serwer 

http://s000.tinyupload.com/?file_id=79556182494178742989

Lista komend rozszyfrowana "na oko"

[13] => ding.wav Ding! Ding! Ding!
[43] => map_restore.wav Przywracam Mapę.
[48] => positioning.wav Orientuję się.
[57] => restart_clean_fromdock.wav Rozpoczynam nowe czyszczenie ze stacji dokującej.
[59] => restart_clean_nodock.wav Rozpoczynam nowe czyszczenie poza stacją dokującą.
[61] => resume_backtodock.wav Wznawiam powrót do stacji dokującej.
[64] => resume_room.wav Wznawiam czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń.
[65] => resume_spot.wav Wznawiam czyszczenie punktowe.
[69] => room.wav  Rozpoczynam czyszczenie w wyznaczonych pomieszczeniach.
[70] => room_complete.wav Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Wracam do stacji dokującej.
[71] => room_failed.wav Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre miejsca nie zostały sprzątnięte
[72] => room_partialdone.wav Zakończono częściowe czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Wracam do stacji dokującej
[73] => saving_map.wav Zapisuję Mapę.
[78] => stop_clean.wav Odkurzanie zakończone.
[80] => stop_room.wav Odkurzanie pomieszczeń zakończone.
[94] => zone_partialdone.wav Zakończono częściowe czyszczenie wyznaczonych miejsc. Wracam do stacji dokującej

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rezmus napisał:

7zip?

Dzieki. Robiłem to 3 innymi archiverami i nic..... 7zip odrazu:D

 

Mały update.

Przesłuchałem stare tłumaczenie. Poprawiłem kilka literówek i w kilku miejscach kosmetycznie zmieniłem komunikat.

W nowym tłumaczeniu pojawiło się nieco więcej zmian

Oto Lista:

binout_error10 Filtr jest zapchany. Usuń pojemnik na kurz i wyczyść filtr
bl_recovery_bootfailed Uruchomienie nie powiodło się. Przywracanie ustawień fabrycznych. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_failed Odzyskiwanie awaryjne nie powiodło się. Spróbuj ponownie
bl_recovery_start Rozpoczęto odzyskiwanie awaryjne. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_retry Rozpoczęto ponownie odzyskiwanie awaryjne. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_updatefailed Awaryjna aktualizacja nie powiodła się. Przywracanie ustawień fabrycznych. Zajmie to do
pięciu minut.
error5 Błąd pięć. Usuń i wyczyść szczotkę główną wraz z łożyskiem.
error24 Błąd dwadzieścia cztery. Wirtualna ściana lub strefa zabroniona została wykryta. Odsuń robot w inne
miejsce.
map_restore Mapa została przywrócona. Rozpoczęto ładowanie.
no_power_charging Poziom naładowania akumulatora jest niski. potrzebuję więcej czasu na ładowanie.
positioning Orientuję się. Proszę czekać.
restart_backtodock_ignore_forbidden_zone Pozycja nieznana. Wirtualna ściana lub strefa zabroniona jest niewłaściwa.
Kontynuuje ładowanie.
restart_clean_fromdock Pozycja nieznana. Rozpoczynam nowe sprzątanie aby od tworzyć mapę.
restart_clean_nodock Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Rozpoczynam nowe sprzątanie.
resume_backtodock Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Wznawiam powrót do stacji dokującej.
resume_spot Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Wznawiam czyszczenie punktowe.
room_failed  Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre pomieszczenia nie zostały sprzątnięte
room_partialdone  Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre miejsca nie zostały sprzątnięte
saving_map Zapisuję Mapę. Proszę czekać.
stop_scheduled_clean Pozycja nieznana. Zaplanowane czyszczenie zostało anulowane.
sysupd_notready Naładuj akumulator do conajmniej dwudziestu procent zanim rozpoczniesz aktualizację oprogramowania.
sysupd_start Aktualizuję oprogramowanie. Zajmie to od pięciu do dziesięciu minut.
wifi_reset Resetuję WiFi.
zone_partialdone  Zakończono czyszczenie wyznaczonych miejsc. Wracam do stacji dokującej. Niektóre
miejsca nie zostały sprzątnięte

 

Nowa paczka jest do pobrania tutaj: http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=05271899944046197113

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 16.01.2020 o 18:34, hansolostw napisał:

Może komuś przypadnie do gustu, według mnie najbardziej naturalny z dotychczasowych żeńskich głosów, zrobiony pod nowy soft 2008: https://ufile.io/106o0zak

Nowy głos to Paula ;), zrobiony od zera. Jeżeli ktoś wyłapie jakieś literówki proszę o info.

Można prosić o reupload? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Chciałbym wgrać polskie głosy do Xiaomi Mijia 1S. Które paczki (i która metoda) będą/będzie kompatybilna do tego modelu. 

P.S. (Do osób które posiadają Mijia 1S) Jaki macie region ustawiony w aplikacji MiHome (Xiaomi Home) /jaki jest najbliższy region żeby urządzenie się wyszukało?
Ustawiałem na region Polski, Włoski oraz Niemiecki ale żaden z nich nie wyszukiwał urządzenia. Dopiero jak ustawiłem na region Chiński urządzenie się wyszukało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rezmus napisał:

nie ma polskiego voice packa i nie bedzie jesli roborock go nie zrobi (sygnatura).

na org apce tylko chiny, na modzie dowolny region.

A można dodać nieoficjalną paczkę (np. za pomocą XVacuum_Firmware.apk) a potem się przełączyć na oficjalną apkę? Będzie to działać?

Czy w ogóle nie ma żadnej paczki/pliku z polskim głosem na ten model (Mijia 1S)

Edytowane przez Bajafra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z tym mopowaniem? Jeśli chce np w łazience mopowac to klikam na pojedz do łazienki to ustawić mu prócz ilości wody też program.. Gentle? 

 

Czy jeśli ustawie w pomieszczeniu łazienka duża ilość wody to jadąc do niej i wracając do stacji on wyłącza wodę czy też do uje duża ilość tak jak jest to ustawione na łazienkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Paczka z głosem Juliana dla najnowszego firmware'u (3.5.7_002008). Bazowałem na wersji stworzonej przez kolegę Wojaka i tak samo jak u niego większość komunikatów o błędach pozostawiłem z normalnym lektorem. Podmieniłem głos Marty na Zuzannę, bo tej pierwszej nie mogłem namierzyć choć mi się podobała. Dźwięki są też znormalizowane, poprzednio Julian był zdecydowanie głośniejszy.
https://mega.nz/file/IU8mRAja#NH2yQJXbRqic4CwtnccjN5O8dftzqWWVFoHxMbCxxeI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...