Skocz do zawartości

Redmi Airdots - dźwięk z multimediów tylko w jednej słuchawce jednocześnie


Kkbb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dziś przyszły do mnie słuchawki redmi Airdots. Po sparowaniu z pocophone f1 mam problem z dźwiękiem. Słuchawki działają w ten sposób, że tylko w jednej słuchawce jest dźwięk z multimediów, a np w drugiej z połączenia. 

Dla przykładu: odpalam YouTube i dźwięk mam tylko w lewej słuchawce. 

Ktoś wie, w czym może tkwić w problem? 

Edytowane przez Kkbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pkonrad napisał:

Obie słuchawki są włączone ?

Tak, oczywiście. Obie połączone. Wyświetla się to w ten sposób jak na załączonym obrazku. 

Obie słuchawki są połączone, a tyko przy jednej jest "active". 

Co ciekawe na laptopie mam podobnie. Wykrywa mi jedna słuchawkę, drugą, obie są połączone, ale dźwięk mogę przenosić tylko do jednej. Co w sumie ma trochę sensu. 

Jednakże zamawiając słuchawki byłem pewien, że dźwięk działa na obu jednocześnie, bo jaki jest sens posiadania dwóch słuchawek, skoro tylko na jednej można słuchać np. Muzyki?

W tej chwili wykrywa jakby dwa osobne urządzenia. Airpots left oraz Airpots right. 

Screenshot_2019-05-22-22-00-36-444_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawka prawa powinna być sprawowana z telefonem, natomiast lewa połączona z prawą. Źle połączyłeś zestaw z urządzeniem. Odparuj obie słuchawki z telefonu, wyłącz obie. Następnie włącz prawą i połącz z telefonem, później włącz lewą i powinna się ona połączyć automatycznie z prawą słuchawką. Na telefonie już nic nie robisz. Jeśli się nie połączy to wtedy trzymaj jednocześnie przycisk na obu słuchawkach przez 25 sek. Słuchawki się zsynchronizują ze sobą i to powinno rozwiązać problem.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , dołączam się do pytania o o jakość dźwięku - działanie słuchawek ,

Syn sobie "zażyczył" na Urodziny a i ja mógłbym od czasu do czasu wykorzystać na moim S9+   ;)

Przy okazji , polecilibyście mi gdzieś pewny i szybki zakup (oczywiście jak najtaniej ;)) - potrzebuję kupić do 31 maja dlatego odpada zkup z zagranicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@007marc

 

 Allegro od sprzedawcy który wysyła z Polski. Jednak większość ofert to Janusze biznesu którzy za Ciebie kupią słuchawki w chinach i podadzą Twój adres dostawy.

 

Słuchawki są naprawdę bardzo dobre. W swojej cenie nie mają żadnej konkurencji moim zdaniem. Z S9+ grają wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Jakość dźwięku jak na trochę ponad 100 zł jest bardzo dobra. Nie są to przewodowe senheisery za 400 zł i czuć pewne braki. Mówimy jednak o całkowicie bezprzewodowych. Dla większości użytkowników będą zadowalające. Audiofil poszuka innych rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przyszły do mnie z AliExpress zapłaciłem około 80 zł i muszę przyznać że są świetne jakość dźwięku również. Wcześniej korzystałem z Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones i tutaj jakość dźwięku nie była tak dobra. 

Link z którego kupowałem poniżej  https://bit.ly/2wjkomj

Czas dostawy to 17 dni a sama wysyłka kilka godzin po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć 

Kupiłam 2 miesiące temu słuchawki bezprzewodowe xiaomi redmi airdots i po 2 miesiącach użytkowania kiedy chciałam sobie posłuchać muzyki jedną słuchawka nie grała Ale działała i mogłam połączyć 2 słuchawki osobno do telefonu. Kiedy mam je podłączone w jednej słuchawce jest krótki sygnał od razu po połączeniu tak jakby nie udanego połączenia. I zauważyłam że jedna słuchawka miga na różowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij z pudełka obie

Przytrzymaj oba przyciski trochę ponad 5 sekund 

aż zobaczysz czerwone światełko, tzn. słuchawki wyłączą się wówczas

 

Przytrzymaj oba przyciski trochę ponad 20 sekund, 

słuchawki zamrugają szybko na czerwono wtedy włóż je do pudełka

 

Po chwili wyciągnij z pudełka

 

Jeśli sparowane są prawidłowo tylko prawa będzie mrugać na biało

 

Wyszukaj słuchawki w telefonie, powinna być widoczna tylko prawa.

 

Mi pomogło.

 

I w telefonie ma być widoczna tylko prawa słuchawka.

 

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam takie pytanie:

Czy to normalne, że nosząc telefon w lewej kieszeni spodni słuchawki dość często przerywają podczas zwykłego spaceru?

Pytam bo jeśli tak nie powinno być to chciałbym je zwrócić do sprzedawcy.

Edytowane przez efazeti
dodano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Redmi Note 7 więc BT5 jest

czytam różne opinie o słuchawkach i ludzie generalnie zadowoleni a jeśli już ktoś narzeka to na słabą jakość dźwięku lub na szybko niszczące się pudełeczko-powerbank

nie spotkałem się z narzekaniem na gubienie sygnału...

myślisz, że warto je odesłać i kupić jeszcze raz inny egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, nr aukcji 8340212089

Sporo sprzedanych i brak negatywów więc zakładam że oryginały.

Szkoda, że nie mam jak porównać z innym egzemplarzem :(

 

dodałem zdjęcie pudełeczka w innym temacie to napisałeś tam, że to wersja europejska :)

Edytowane przez efazeti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
Czy to normalne, że nosząc telefon w lewej kieszeni spodni słuchawki dość często przerywają podczas zwykłego spaceru?
Pytam bo jeśli tak nie powinno być to chciałbym je zwrócić do sprzedawcy.
Testowałem QCY T2 I te AirDots które oddałem, podobny zasięg 10m ale AirDots słabiej odbierały i czasami zakłócenia (ale skąd). Qcy za 100 zł

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 22.05.2019 o 22:25, pkonrad napisał:

Słuchawka prawa powinna być sprawowana z telefonem, natomiast lewa połączona z prawą. Źle połączyłeś zestaw z urządzeniem. Odparuj obie słuchawki z telefonu, wyłącz obie. Następnie włącz prawą i połącz z telefonem, później włącz lewą i powinna się ona połączyć automatycznie z prawą słuchawką. Na telefonie już nic nie robisz. Jeśli się nie połączy to wtedy trzymaj jednocześnie przycisk na obu słuchawkach przez 25 sek. Słuchawki się zsynchronizują ze sobą i to powinno rozwiązać problem.

Ja wymiękam. Odebrałem wczoraj te słuchawki - nie radzę sobie.
Przed wszystkim lamkpa mryga tylko na lewej. Jak paruje w telefonie to wykrywa słuchawkę z R w nazwie ale gra tylko lewa. Prawa nie reaguje. Nie mryga lampką, nie gra.
Jak trzymam dłuuugo oba przyciski to nic się nie dzieje. Lewa sobie mryga cały czas, prawa nic. Nie udaje się wywołać tego resetu.

EDIT. W pudełku powinny się obie świecić na czerwono jako ładowanie? Bo moje się nie świecą. Telefon pokazywał 90% naładowania, teraz 80%, mimo że trzymałem je godzinę w pudełku. Pudełko podłączone do ładowarki świeci cięgle na czerwono.

Edytowane przez Malcerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej mam problem z moimi słuchawkami Xiaomi Redmi airdots mianowicie słuchawki łączą się z telefonem ale nie słychać w nich dźwięku . mam je może z 3 miesiące 2 miesiące działały bez problemu po około 3 tygodniowej przerwie pomimo że są naładowane(po połączeniu pokazuje mi około 80 procent ) to nie chcą grać prawa słuchawka ma normalnie działającą diodę za to w lewej coś jest nie tak dodam  że lewa słuchawka nie wydaje żadnego dźwięku za to prawa lekko mruczy (nie jest to dźwięk ktory powinienem słyszeć)może ktoś wie co się dzieje ?

Edytowane przez Cyprian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...