Pioter88

Problem z GPS w Redmi note 7

Recommended Posts

Cześć, czy ktoś z Was ma problem z GPS-em w Redmi Note 7? W moim Redmi gubi zasięg przez co nie działa dobrze Endomondo i mapy. Sprawdzałem na GPS teście i nie znajduje fixa. Może ktoś wie jak to naprawić?

Właśnie zastanwialem się czy  z moim telefonem jest coś nie tak czy z każdym Redmi. A nie zrywa połączenia GPS w trakcie jazdy? 

Miałem problem z GPS na endomondo i to chyba nie problem z GPS a z próbą ubicia apki przez system. Wyłączyłem na apce oszczędzanie baterii miui, trochę pomogło, ale w 99% przypadków pomogła dopiero kłódka na apce. Tydzień miałem bez problemów, wczoraj GPS mi rozlaczylo ale dosłownie na sekundę i wrócił.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Ja również miałem ostatnio problemy z gps. Jeżdżę tylko na mapach google  i moj stary Redmi Note 3 SE nigdy takich jazd nie odwalał. Najpierw  szuka gps diabli wiedzą ile, a później nie odświeża aktualnej lokalizacji...  Reset pomógł na chwilę...   

Miałem podobne problemy z Redmi Note 3 SE i teraz z Redmi Note 7 - gps nie łapie fixa lub gubi go na długo. W obu przypadkach pomogła zmiana etui.

Proponuję sprawdzić jak działa gps bez żadnego "opakowania".