Skocz do zawartości

Problem z oficjalną aktualizacją


Skar

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Jakiś czas temu polecilem ojcu Xiaomi, kupił redmi note 5. 

Problem pojawił się dzisiaj przy aktualizacji, włączył ją jak dostał powiadomienie systemowe o dostępności. Telefon ładuje aktualizacje do kilkunastu procent(nie zawsze tylu samo) po czym zaczyna aktualizacje od nowa. Podłączony przez wifi, na baterii. Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2019 o 17:43, Orjon napisał:

Pobieranie a aktualizowanie to dwie różne sprawy. Nie wiem czy stoi na pobieraniu aktualizacji, czy na jej rozszyfrowywaniu czy może jeszcze na czym innym. Musiałbyś podesłać jakieś zdjęcie...

Dochodzi do kilkunastu procent po czym resetuje się i zaczyna od nowa. Hard reset pomoże? Wgralbym softa z forum, ale telefon jest na gwarancji a ta chyba przepadnie jak zainstaluje soft z forum.

IMG_20190526_122242.jpg

Edytowane przez Skar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Orjon napisał:

Spróbuj uruchomić telefon w trybie recovery (vol+ i power), stamtąd albo zainstalować soft ponownie za pomocą XiaomiADB (dział Tutoriale) albo reset do fabrycznych (Wipe Data)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Nie da się wejsc w recovery, na anglojezycznym forum znalazlem uzytkownika z podobnym problemem, ktoremu udało się rozwiązac problem. Telefon jest na gwarancji, dlatego najpierw odesle go do sprzedawcy, jak to nie pomoże, wtedy będę walczył :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...