Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mi MIX 3 6/128 GB - 1600 PLN plus KW


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: telefon Xiaomi Mi MIX 3.

Opis:  Telefon Mi MIX 3 w wersji 6/128 GB. Kolor Sapphire Blue. Telefon zakupiony jakieś trzy miesiące temu, z oficjalnej dystrybucji (Mi-home.pl). Od wyjęcia z pudełka noszony w etui, a na ekranie naklejona folia 3MK. Całkowicie sprawny, bez rys czy uszczerbków. Bardzo dbam o telefony, więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest w stanie sklepowym. Mechanizm slidera bez nienaturalnych luzów.

W zestawie faktura (oryginał), a także wszystko to, co było oryginalnie w pudełku, plus kilka dodatkowych etui oraz jedna, zapasowa folia ochronna na ekran. Na tę chwilę na telefonie jest stabilne MIUI Global (bootloader jest zablokowany). Na życzenie mogę odblokować bootloader i zainstalować MIUI Polska/EU. 

Cena: 1600 PLN plus KW. Dla osób z Forum MIUI, poza Allegro, przesyłka za zaliczeniem w cenie. Więcej obniżek nie będzie. :)

Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-3-6-128-gb-gwarancja-ideal-8119254720

Kontakt: PW

Zdjęcia: 

Xiaomi_Mi_MIX_3_01.jpgXiaomi_Mi_MIX_3_02.jpgXiaomi_Mi_MIX_3_03.jpgXiaomi_Mi_MIX_3_04.jpgXiaomi_Mi_MIX_3_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...