adammmm

Odbieranie telefonu

Recommended Posts

Cześć, mam wersję Global, telefon mi 9SE. Jak ktoś do mnie dzwoni to aby odebrać muszę wcisnąć ten zielony przycisk na górze po lewej stronie ekranu i dopiero wtedy otwiera mi się ten standardowy ekran z zielona, czerwoną słuchawką i sms. Wiecie jak to zmienić aby pokazywał się standardowy ekran do odbierania telefonu od razu jak ktoś dzwoni (abym nie musiał celować w ten mały zielony kształt?). Print screen w załączniku.

pzdrScreenshot_2019-05-17-13-04-06-599_com_miui_home.thumb.jpg.e64f3d7c8f7e2b1fcd160db1f0890647.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@adammmm przegladnalem Twój profil i to samo miales na wczesniejszym telefonie? O co chodzi? przeciez na miui normalnie się odbiera telefon tak jak na kazdym innym bo wyskakuje polaczenie na caly ekran. Moze ta apka "praca" cos ci miesza w systemie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, ten sam problem miałem na Mi Mix 2s. Rozumiem, że Wy (inni użytkownicy) nie macie tej małej ikonki którą musicie wcisnąć? Jest to bardzo dziwne, że ten sam problem migrował ze mną do innego modelu telefonu. Telefon kupiłem w piątek z mi-home, jedynie co łączy moje dwa telefony (mi mix2s oraz mi 9 SE) jest mój profil na account.xiaomi.com który musiałem podać podczas pierwszej konfiguracji telefonu i moje konto gmail.

"apka" praca jest to skrót z google maps z lokalizacją mojej pracy (abym szybko mógł sprawdzić korki i najszybszą trasę) więc to nie ona stanowi problem. Zresztą nie mam poinstalowanych żadnych aplikacji spoza google sklep'u.

Macie może pomysł skąd taki problem i jak spróbować go usunąć? Albo gdzie mogę to zgłosić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@adammmm

Przejrzyj ustawienia aplikacji telefon, bo musiałeś najwidoczniej w poprzednim telefonie coś ustawić i najprawdopodobniej ustawienie przeniosło się z poprzedniego telefonu.

Najlepiej by było jakbyś wykonał factory reset, nie przywracał danych z chmury i wtedy żebyś zobaczył czy jest to samo.

Edited by cincin27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak masz zablokowany tel / wygaszony ekran też tak masz? Najprawdopodobniej jest tak, że jak coś robisz na telefonie i ktoś dzwoni to jest "mała zielona ikona", przy wyłączonym ekranie powinno być normalnie

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now